2737
2734

😍😍😍 نوش جان 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشم برات ی چایی هم بریزم بیشتر با کیکت بچسبه؟؟ تعارف نکنیاااا توروخدا بشین خودم میریزم دیگه شما خسته ای 😅😅😅😅😅

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2728
https://uupload.ir/files/fyce_20210113_234457.jpg

میشه بگی چجوری درستکردی؟؟

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
2740
https://uupload.ir/files/fyce_20210113_234457.jpg

این دیگه چه سمی بود این موقع شب😐گفتم الان کیک اقدس خانومی پختی یه ورشم سوخته برشته کردی 😂🤦‍♀️

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
پاشم برات ی چایی هم بریزم بیشتر با کیکت بچسبه؟؟ تعارف نکنیاااا توروخدا بشین خودم میریزم دیگه شما خست ...

شیر موز بیشتر دوس دارم با کیک😍😂اگ زحمتی نیس 

سفارش 
شیر موز بیشتر دوس دارم با کیک😍😂اگ زحمتی نیس 

شیرموز با کیک خامه ی اخههههه؟ میخوای بترکی 😂😂😂

☕ همینو بخور 😆

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2706