2737
2739
عنوان

اقدام به بارداری کمر درد

170 بازدید | 14 پست

سلاممن اقدام به بارداری کردم وپودر اینوفولیک میخورم الان ۴ روز از اقدام گذشته ولی کار که میکنم کمر درد میگیرم از چیه؟لطفا اگه میدونید کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز خیلی مونده تا موعدم تلقین نیست واقعا کار که میکنم درد میگیره

چون موقع اقدام جسارتا رابطه عمیق انجام شده، احیانا پاهاتون بالا بوده و... انگار که ورزش سنگین کرده باشی فشار اومده... 

منم تا ده روز این بودم... الان که موعدمه همه دردهام رفته حتی درد سینه ها هم دیگه ندارم... 

2731
نه من درد پا و اینا ندارم فقط کمر اونم وقتی کار میکنم

بهش توجه نکن و لذت ببر از دوران سبک بودن... من که بیخیال شدم و منتظر پریودم الان... ماه اول اقدامم بود و خیلی حساس شده بودم... حتی 5 روز جلوتر رفتم ازمایش خون جواب. 0.5 بود

2740
بهش توجه نکن و لذت ببر از دوران سبک بودن... من که بیخیال شدم و منتظر پریودم الان... ماه اول اقدامم ب ...

من بعد از ۶ سال که یه دختر دارم اقدام کردم امید به خدا ایشاا... گه باردار باشی 

منم دقیقا مثل شمام دخترم 6سال و نیمه است... اولین ماهه دومی رو اقدام کردم

چه جالب منم مثل شمام امید به خدا من قبلش دکتر رفتم و یکم تنبلی تخمدان دارم برای همین پودر اینوفولیک میخورم که خوب بشه حالا نمیدونم واقعا این کمر درد بعد از اقدام چیه هیچ وفت این جوری نشده بودم 

چه جالب منم مثل شمام امید به خدا من قبلش دکتر رفتم و یکم تنبلی تخمدان دارم برای همین پودر اینوفولیک ...

توجهی بهش نکن... منم چک آپ کامل رفتم خدا رو شکر سالمم... فقط بهش فکر نکن تا زمان پریود آدم دیوونه میشه... از بس الکی استرس داشتم این ماه که نگو... 

2706