2737
2739
عنوان

انتخاب دندانپزشکی

1731 بازدید | 2 پست

سلام روزتون بخیر 

دوستان عزیز میشه لطفا کمکم کنید تا از این لیست بهترین دندانپزشکی رو انتخاب کنم ؟ اگر هیچکدام خوب نیستن هم ممنون میشم بفرمایید .

خودم هیچ کدوم رو نمیشناسم. 

ممنون ☺🌹 

ايران زمين تهران : خيابان کارگر شمالي-ابتداي نصرت غربي-پلاک 25

جهاد دانشگاهي تهران :خيابان انقلاب- خيابان ابوريحان- نبش خيابان وحيد نظري

خورشيد شرق تهران :افسريه - نبش 15 متري سوم - پلاک 424 - طبقه اول

خورشيد غرب تهران :اتوبان حکيم به سمت غرب، بعد از اشرفي اصفهاني، خيابان پيامبر مرکزي، انتهاي مطهري، حاشيه بزرگراه، پلاک 233

درمانگاه سليم تهران :خيابان شهيد رجايي-بلوار ابريشم بلوار شهيد دستواره نبش کوچه ايماني پلاک 99

دکتر پريسا مهر اشتياق :خيابان شريعتي بالاتر از ميرداماد، جنب مترو شريعتي، کوچه ياس، ساختمان پزشکان سينا، طبقه سوم

دکتر سيما رضايي تهران :افسريه-15متري دوم-خيابان 29-پلاک 196-طبقه اول

دکتر محسن دهنوي تهران :ستارخان - خيابان شادمهر - پلاک 419 - واحد 8

دکتر مهيار بروخيم تهران :فلکه دوم دولت آباد،خيابان شهيد زماني (هفدهم)، پلاک 14، طبقه فوقاني بانک ملي

سپيد فام ايرانيان تهران :شهرک غرب، بلوار مديريت، بعد از خيابان نبي اکرم، نرسيده به بلوار سعادت آباد

کلينيک پرنيان تهران :نارمک-خيابان دردشت-پايين تر از تقاطع گلبرگ-نبش کوچه ثابتي-پلاک 74-ساختمان اروند-طبقه اول

مانراد تهران :انتهاي فرمانيه شرقي - بعد از تقاطع پاسداران - نارنجستان هفتم - ضلع جنوبي ميدان - پ 1 - واحد 2

نيايش تهران :سعادت آباد، ميدان کاج، خيابان شعباني (9)،پلاک 12

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘