2737
2739
عنوان

۱۵ روزه زایمان کردم شوهرم بداخلاقی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 68 پست
🙈🙈🙈از اونا

خاک به چوکت🤣

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه جدای از شیرینی و نازی و فلان و بیسارش یه زلزله تو‌زندگی مشترک هم هست 

یه زن و شوهر تبدیل میشن به پدر مادر که خیلی مسئولیتش سنگین تره هول میشن عصبی میشن حس میکنن کنترل از دستشون خارج شده یکم کناربیاین باهم میگذره 

بعدم بهش بگو عزیزم مرسی که از نظرت دستپخت من بهتر از مادرمه و منظم ترم و چاشنی هاروبهتر میشناسم اما مادرم هم داره لطف میکنه وظیفش که نیست یکم یواشتر انتقاد کن یا مادر خودتو بیار یا اصلا پرستار بیار 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
من خخودم خسودیم میاد😔

به چی؟😅

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2742

منم این مکافاتارو داشتم شوهرت حتما نیاز داره فشار بهش اومده غر میزنه که مادرت بره   اینو صددرصد مطمعن باش  ما ۴ تا داماد داریم بعد زایمان همین کارارو با مامانم کردن غر ایراد   

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
2738
چرا؟؟

بچم اول زروی دلش و ورم کلیه از اول زایمانم تا الان خونه مامانمم هرررر روز مادرشوهرم میاد دستور میده ال کن بل کن تا جلوش اون کارو انجام ندم ول نمیکنه با نگاهاش رفتارش حرفاش ازارم میده دلم برا شوهرم هم تنگه هم ازش دلخورم بخاطر مادرش خیلی روم فشاره بچمو ختنه کردیم گریه زاری داره موقع عوض کردن پوشک اذیت میشم بیشترین فشار روم از سمت مادرشوهرمه خواهش میکنم دعا کتید امروز نیاد ،باید برم دکتر زنان خونریزی در حد بنز دارم

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
اصلا موندم چرا اینجوری شده بد احلاقی میکنه میگه خودت غذا درست کن نده مامانت غذاهاش جالب نیست .همش می ...

وا اصلا خودت الان بلند نشی 

حداقل ۳۰روز فقط استراحت اگه. ۴۰روز استراحت نکردی

زن زائو چه توقعی داره شوهرت

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
اصلا موندم چرا اینجوری شده بد احلاقی میکنه میگه خودت غذا درست کن نده مامانت غذاهاش جالب نیست .همش می ...

خب به مامانت بگو دیگه از پس خودم باید بربیام نمیخواد بپزی و ازش تشکر کن بره به خونه زندگی خودش برسه

شاید شوهرت دوس داره تنها باشین خب

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
بچم اول زروی دلش و ورم کلیه از اول زایمانم تا الان خونه مامانمم هرررر روز مادرشوهرم میاد دستور میده ...

بمیرم برات انشالله همه چی روبه راه میشه 

اگه اومد هم تو برو ولش کن اونو 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706