2737
2739
عنوان

مامانم گفت کاش بجه دومت‌ پسر شده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 43 پست

وای چرااینجوری میگه خداصلاح دونسته بت دختربده کفران نعمت چرامیکنه مامانت.البته قدیمیااکثراهمینطورن یکیش مامانبزرگ من

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
من وقتی حرف از نثل و اینا میشه میگم مگه دایناسورن ک نثل شون منقرض شه    

اوه اونم نسل آدمهای این دوره که هیچکدوم‌ مفتم‌ نمی ارزن

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجبا بيچاره عروساتون تو كه دخترشي اينطوري گفته 

اصلا غصه نخور خوب كردي گفتي گاهي لازمه همچين حرفايي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

اما من دوتا پسر دارم 

مامانم همیشه میگه یه دختر بیارین 

ک فردا نگه دارتون باشه

بنظرمنم چی داشتن مهم نیست مهم تربیتشونه

ما خودمون داداش نداریم ولی نگذاشتیم پدرمادرم احساس کمبود پسرو کنن

انشالله بچهای منم همینطور باشن

برای بچه‌های شمام آرزوی سلامتی دارم🌺

من که همیشه به همه میگم من دوست دارم انقدر قوی بمونم تا خودم از پس کارای خودم دربیام کاری به دختر و پسرم ندارم ،تازه به همسرم هم گفتم چه دختر چه پسر باید از سن ۱۸ سالگی برای خودش مستقل زندگی کنه😁

2738
شوهرم منم خیلی خیلی دختر دوست نداره  فکر نکنم کسی به اندازه شوهر من دختر دوست داشته باشه

شوهرمنم‌ تز زمان مجردی‌ میگفته من دوتا دختر میخوام خدا کنه گیرم بیاد

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
چمشخصه پسر میخواسی تا گفته اتیش گرفتیا😂😂😂هم پسر خوبه هم دختر حرص خوردن نداره.ب عصابت مسلسل باش

چه ربطی داره حرف مامانش غیر منطقیه .. اصلا اینچیزارو نباید ب زبون اورد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اوه اونم نسل آدمهای این دوره که هیچکدوم‌ مفتم‌ نمی ارزن

از دلش در بیار ناراحت نباشه ولی کاملا با حرفهای شما موافقم ♕

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم

اونایی که پسر دارن فک میکنن بقیه که پسر ندارن ناراحتن ولی اینطور نیس بابای من پسر نداره همه میگفتن تنهاس پسر نداره کمک نداره ولی خودش همیشه عاشقمون بود و حتی ی بارم ناراحت نبوده بابت این موضوع و از لحاظ مالیم جلوتر از بقیه بوده 

الان همونایی که میگفتن پسر نداره میگن دخترای فلانی به صدتا پسر میارزه 

مامانتم ی چیزی گفته اجازه نده تکرار کنه بگو من و همسرم خیلیم خوشحالیم و خداروشکر میکنیم

مامان دوتا دخمل ناز 😍
شوهرمنم‌ تز زمان مجردی‌ میگفته من دوتا دختر میخوام خدا کنه گیرم بیاد

خوبه پس خوشبحالتون 

رژیم گرفتید؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706