2737
2734
عنوان

مامانم گفت کاش بجه دومت‌ پسر شده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی حرص داره یکی جنسیت یکی از بچه ها رو بزنه تو سر اون یکی 

جنسیت تعیین کننده خوب یا بد بودن نیس 

کاش انقد قدیمی فکر نمیکرد مادرت 

تو فامیل ماهم انقد پسر پسر میکنن و مارو بی ارزش میدونن  که نا خودآگاه حساس شدم سر این قضیهخیلیی تبعیض قائل میشن .چقد تو بچگی دلمون شکست😔🤦🏻‍♀️.این حرف بزرگترا واقعا دل ادمو میکشنه 

میفهمم چی میگی

ولی دختر و پسر اگه خوب تربیت بشن جفتشون ماهن 🌸 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2731
چمشخصه پسر میخواسی تا گفته اتیش گرفتیا😂😂😂هم پسر خوبه هم دختر حرص خوردن نداره.ب عصابت مسلسل باش

به جان دخترم به خدای بالای‌ سرم قسم اگر من اصلا ذره ی نیت پسر دار شدن‌ داشتم ی مدت بود هی میگفت کاش پسر شده بود هی تحمل کردم دیگه امروز صبح طاقتم‌ تموم شد و گفتم میام ی بار شیونم‌ ی بار بالاخره باید تمومش‌ کنه این حرفا باهاش برخورد کردم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
چه ربطی داره حرف مامانش غیر منطقیه .. اصلا اینچیزارو نباید ب زبون اورد

چ ربطی داره مگه چیه ک بزبون نیووردو....گفته جنسش جور باشه.شوهرش تو مجلس جایی یکی کنارش باشه نباید ک مامانشو بخوره الان بیاد عذاب وجدان بکشه 

من‌اوایل عاشق پسر بودم‌ولی جدیدن همش دلم‌دختر میخاد 

چون‌دلسوزی و‌معرفت دختر خیلی بهتر 

با اینکه اصلن از فرزند توقعی ندارم 

ولی‌ادم‌دلش‌گرمی‌میخاد‌توجه‌میخاد‌

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
خوبه پس خوشبحالتون  رژیم گرفتید؟؟؟

نه عزیزم هیچ کاری نکردیم سپردیم دست خدا که خودش به حرف دل شوهرم گوش کرد

2740
چ ربطی داره مگه چیه ک بزبون نیووردو....گفته جنسش جور باشه.شوهرش تو مجلس جایی یکی کنارش باشه نباید ک ...

الان تا جاییکه دیدم بابام و اطرافیانم‌ هیچکدوم بات پسراشون جای نرفتن‌ هر کی خودش رفته 

خوب ی بار بگه‌ دوبار بگه نه که هی بچرخه ‌و بگه 

چ ربطی داره مگه چیه ک بزبون نیووردو....گفته جنسش جور باشه.شوهرش تو مجلس جایی یکی کنارش باشه نباید ک ...

خب الان ک دختر شده اینجوری میگه دل دخترشو میشکنه اخه..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
عجبا بيچاره عروساتون تو كه دخترشي اينطوري گفته  اصلا غصه نخور خوب كردي گفتي گاهي لازمه همچين ح ...

از قضا همشون پسر آوردن اونم بچه اول فقط من دختر داشتم 😁

الان تا جاییکه دیدم بابام و اطرافیانم‌ هیچکدوم بات پسراشون جای نرفتن‌ هر کی خودش رفته  خوب ی ب ...

عروسا دختر بیارن دهنشون سرویسه پس😝من فک کردم یبار گفته و..... دستت دردنکنه

از قضا همشون پسر آوردن اونم بچه اول فقط من دختر داشتم 😁

خب خدا از لحاظ حرف و متلك مادرت بهشون رحم كرد 

تو هم حرف خوبي به مادرت زدي منم عاشق دخترممهم تربيت درسته چه دخترا كه بهتر هزار تا پسرن و چه پسرا كه بهتر هزار تا دختر 

العي خدا خوبشو نصيب كنه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍