2733
2734
عنوان

واي ديگه از خواهر بزرگم ميترسم 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 74 پست
باور کن نمیدونم چرا پارسال سوار ماشین دوستام شدیم استرسی شدم گفتم پیادمون کنیم خودش میگفت چرا استرس ...

🥺🥺واي خدا رحمتشون كنه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دور اطراف منم این جور آدما هستن .خودمم گه گداری میبینم ولی دلیلش چیه .آفرین وقتی اتفاق بد میوفته خیل ...

نميدونم نميخوام از جنبه مذهبي خواب رو تعبير كنم اونو ميدونم من ميخوام ببينم علم در اين مورد چي ميگه 

واقعا كنجكاو شدم

2731
😢😢خدا رحمتش کنه واقعا این انرژیها چی هستش

نمیدونم مامانم همینجوره مادر بزرگم فوت کرده بوده ما نمیدونستیم چون توی شهر غریب بودیم کسی هم جرعت نداشت بهمون بگه مامانم توی خواب دید که مادر بزرگم فوت شده زنگ میزنه بهش میگن فوت شده درواقع هیچ کسی به ما نگفته بود ما از خواب مامانم فهمیدیم خیلی بده گاهی این حسا پریشبم یه حس بد داشتم مثل یه اتفاق که افتاد

واي نه ميترسم😢😢 فكر كن خواباي بد ببينه و تعبير بشه خدايي نكرده

خوابای او ک تعبیر نمیشه

اتفاقی ک قراره بیفته رو از پیش میبینه اون

اتفاقا تو یسری چیزا میتونه خوبم باشه،حواستون جمع میشه 

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
خب این اتفاق بخاطر پاکیه روح هستش یا همه میتونن ببینن

ببين انقد دنيا ناشناخته س انقد مغز و روح انسان پيچيده س كه اصلا علم نتونسته بيشتر از ٥٠ درصدشو كشف كنه

حس هم اينجوريه به دلم ميافه فلاني زنگ ميزنه يا ميبينمش اون اتفاق ميافته  اما خوابا بيشتر  ...

دعا كن كرونا زودتر تموم بشه و واكسن بياد ايران

نميدونم نميخوام از جنبه مذهبي خواب رو تعبير كنم اونو ميدونم من ميخوام ببينم علم در اين مورد چي ميگه& ...

من فک میکنم بخاطر پاکی روحه اینطوری اتفاقات شفاف تر دیده میشه .ولی اگه اینطوریه یعنی سرنوشت ما از قبل نوشته شده .ما مسیر مشخص شده ای رو داریم میریم جلو که دست ما نیس

خوابای او ک تعبیر نمیشه اتفاقی ک قراره بیفته رو از پیش میبینه اون اتفاقا تو یسری چیزا میتونه خوبم ...

😑😑 خب چطوري خواب آينده رو ميبينن؟ 

2706