2737
2734

بچه ها خيلي عجيبه ٢ شب پيش بهم گفت خواب زلزله ديدم ولي هيچي نشده و خرابي نداشته

منم گفتم ولم كن بابا مگه هر خوابي تعبير داره

الان ديدم مشهد زلزله اومده

مثلا خواب ديده بود يكي به من زنگ ميزنه كه حيلي بعيد بود

ولي طرف زنگ زد😐😐😐 شماها دور و برتون دارين اينجوري؟

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

آره

مامانم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

حس ششمش قوی

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیچاره خواهر منم میگه ازت میترسم 😐😂😂آخه هر چیزززی ک حس کنم دقیق پیش میاد بخصوص اتفاقات تلخ آینده رو متاسفانه

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2738

انقد زیاد پیش نمیاد ولی تا حدی خودم مثلا همسرمو تو مجردی دیده م با بچه هام با جاریم که فامیلمه با شوهرش

یا تالار عروسیمو دیدم

یا بچه خواهرمو دیدم هفته بعدش گفت حامله س یا بچه داداشم دیدم دختره البته قیافه ش فرق داشت 

مشکل اینه همه خوابام واقعی نیستن همه هم درست درنمیاد ولی تا ۶۰ درصد واقعی هستن مثلا نتیجه دربی امروزو دیشب خواب دیدم اونم ترتیب گلهاشو با اون دقیقه اول و اخر گل زدن استقلال یا نیمه دوم گل زدن پرسپولیس رو

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

خواهرم، دوسال پیش ماشین جدید خریده بودیم شوهرم رفته بود ماشینو بیاره، بعد صب خواهرم زنگ زد گفت خواب دیدم یه ماشین قشنگ خریده بودین، اولش فکر کردم مامانم بهش گفته ولی نه واقعا خواب دیده بود😀

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2706