2737
2739
عنوان

تورو خدااااا بیاید کمک

144 بازدید | 9 پست

سلام به مامانای گل...

دوستان از اونجایی که دو ماهیه پلی استیشن جدید اومده پسر بزرگم که ۱۷ سالشه مارو روانی کرده به خدا خواب و خوراک نداریم انقدر که میگه پلی استشین.

از اون طرف هم قبلا تو خیلی ارزونی کامپیوتر و گوشیتو فروخت ۴ تا ربع سکه خرید...

حالا خلاصه الان گیر داده میگه سکه ی خودمه میخوام بفروشم پلی استیشن جدید بخرم

از اون طرف برادرم میگه احتمالا شب عید طلا بره بالا

حالا خودش هم گریه گریه گریه میگه مامان سکه داره میاد پایین میترسم الان نفروشم بعدا قیمت سکه بیاد پایین دیگه پولم به پلی استیشن نرسه

حالا لطفا راهنمایی کنید بگید چیکار کنم،به نظرتون فردا ببرم سکه هاشو بفروشم؟؟والا هر روز سکه داره میاد پایین به خاطر بایدن و آمریکا و اینا...

حالا لطفا کمک کنید پول بچس نظر بدید به خدا خیلی نگرانیم بین دو راهی موندیم...

از یه طرف میترسیم اگه نفروشیم بیاد پایین.

اگرم بفروشیم بره بالا ضرر کنیم.

حالا نظرتون چیه؟؟

پدرش نظری نداره🤔

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه قیمت سکه ها با قیمت پلی استیشن برابری میکنه خب بفروش واسه بچه بخر گناه داره

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2731

خب وقتی طلا بالا بره پلی استیشنم بالا میره الانبحر براش

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

بنظرم بفروش سکه هارو 

چون قیمت طلا مشخص نیست و غیر قابل پیش بینیه 

الان بفروشی بهتره 

برای پسرت بگیر

#دختر کورد💎   میشه لطفا برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات  بفرستی🧡                         
2740
پلی۵ که تازه اومده به بازار قیمتش حداقل ۵۰میلیونه اگه وضعتون خوبه بخر براش اگه نیست براش توضیح بده د ...

والا الان پسرم میگه اررون شده قیمتش ۲۰ تومن والا وضعمون معمولیه