2737
2739

سلام عزیزان.مدت دوماهو خورده ای رژیم گرفتم ۱۶ کیلو کم کردم هفته ای یک کیلو هم کالری شماری هم سالم خوری بچه ام شیر میدم.حالا بعداز ۱۳ روز وزن کردم فقط ۴۰۰ گرم کم کردم باید چیکار کنم؟.ورزشم میکنم 

هبچی عزیزم گاهی پیش میاد حتی ممکنه دو هفته استپ کنی هرچقدر وزنت پایینتر میاد وزن کم کردن کندتر و سخت تر میشه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاملا عادیه عزیزم آخرای رسیدن به وزن هدفت کلا وزنت مورچه ای و آروم میاد پایین صبحا حتما دو لیوان ٱب ولرم بخور و ناشتا قهوه سبز یا چای سبز یا دمنوش زنجبیل بخور فوق العاده سوخت و ساز و بالا میبره آب کرفسم بخور خیلی خوبه 

اما برا اینکه یه شوک به بدنت وارد کنی یه روز در هفته غذا ی فست فودی بخور 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
حتی اگر بیشتر مراعات کنم؟

نه دیگه دکتر بر اساس بی ام آی بدنت رژیم میده اگه کمتر از رژیمت بخوری ممکنه از کمبود ویتامین مشکل دیگه ای پیدا کنی یا ناخواسته ولع بگیری که یه دفعه وحشتناک چاق شی و یا بعد از تثبیت چاق شی و همه زحماتت حروم شه 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
وای تو دوماه ۱۶ کیلو چیکار کردی مگه اینهمه کم کردی؟؟

من قبلا مصرف شیرنیجاتم زیاد بود برنجم تقریبا هرروز میخوردم.اما کلا شیرینیجاتو حذف کردم فقط خورما یا شیر انگور اینا.برنجم هفته یک وعده الا دو وعده اونم ۷تا قاشق.غذام که بی روعن یا کم روعن.رژیمی دیگه.سرخ کردنی روغن ماکارانی شیرینیجات حذف.نونم کف دستی.

2740
وای تو دوماه ۱۶ کیلو چیکار کردی مگه اینهمه کم کردی؟؟

هر چقدر وزن زیاد باشه اولش کم کردن راحت تره

کاملا عادیه عزیزم آخرای رسیدن به وزن هدفت کلا وزنت مورچه ای و آروم میاد پایین صبحا حتما دو لیوان ٱب ...

عهه اخه هنو ده کیلو اضافه وزن دارم.نمیدونم حالا از فردا چای سبز ناشتا میخورم توکل به خدا.فسفود ضرر داره که

دکتر نرفتم 

عزیزم مخصوصا حالا که بچه شیر میدی حتما پیش دکتر نرفتی کارشناس تغذیه برو چون اون کالری رو بین چهار گروه غذایی تقسیم میکنه که هم احساس سیری داشته باشی هم به بدنت آسیب نرسه

من قبلا مصرف شیرنیجاتم زیاد بود برنجم تقریبا هرروز میخوردم.اما کلا شیرینیجاتو حذف کردم فقط خورما یا ...

ایول بابا منم مثلا الان رژیمم ولی در این حد رعایت نمیکنم شیرینی و قند و سرخ کردنی رو حذف کردم ولی برنج و ماکارونی می خورم میشه بیشتر راهنماییم کنی 

ورزش هم میکنی؟؟چه ورزشایی

اره اولش واقعا عالی وزن کم کردم اما گشنگیم زیاد کشیدم 

👍

ایول بابا منم مثلا الان رژیمم ولی در این حد رعایت نمیکنم شیرینی و قند و سرخ کردنی رو حذف کردم ولی بر ...

مرسی عزیزم.اره ورزش میکنم اوایل روزی یه رب یا بیست دقیق کم کم بیشتر کردم الان ۴۵ دقیق اینا.اول هوازی بعدش قدرتی البته بیشترشو قدرتی کار میکنم.قبلو بعد ورزش یک ساعتم سعی میکنم چیزی نخورم....مثلا صبحا ۲تا قاشق ارده یه قاشق شیره انگو یه کف دست نان بربری با چای میخورم.نهار مثلا ۳تا کف دست نان لواش با یکم پنیر گردو.شامم یه سینه مرغ کوچیک ابپزی

2706