2737
2734
عنوان

بخاطر بیماری دخترم مادرشوعرم منومقصر میدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1760 بازدید | 72 پست
این دیگه کیه یا خدا اینطوری که مادرشوهرت رفتار میکنه چه انتظاری دارن بچه خوب بشه

اصلا به جای بچه مادرشوهرت باید ببری درمان کنی!!!  مشکل اصلی مادرشوهرته!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیرم فقط شاد باشید با دخترتون آهنگ های شادگوش بدین و برقصین اگر فکر میکنین خودت هم احتیاج داری پیش روانپزشک‌ برو تا به خودتم دارو بده خیلی آرومت میکنه تاوخودت خوب نباشی دخترت هم خوب نمیشه. من چند وقت پیش یه بحثی لا مادرشوهرم اینا داشتم بعد سه چهار روز صحبتش بود تو خونه با همسرم یا تلفنی برای خواهرم و مادرم تعریف کردم داشتم با تلفن برای دوستم هم تعریف میکردم یهو دخترم اومد و افتاد گریه که چرا همش برا همه این چیزا رو تعریف میکنی فهمیدم این طفلیا کاملا می فهمن و بهشون استرس وارد میشه

عزیرم فقط شاد باشید با دخترتون آهنگ های شادگوش بدین و برقصین اگر فکر میکنین خودت هم احتیاج داری پیش ...

دکتر دخترم گفت شماهم برین دکتر،قراره برم ،اره طفلی ها میفهمن دخترمن الان سه ماهه همش تو دعواس

پریکوچولو سابقم،
2731

من بیشتر تاپیک هات رو خواندم 

دوست من فکر نمیکنی این استرسی رو که میگی دخترت بیشتر از خودت گرفته تا دعواهای بین مادرشوهر و شما؟! 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2740
بله علت وسواسش خودم بودم ودعواهامون

خب باید مامان آروم تری باشی 

"مادرانی که به موقع توجه نشان می‌دهند بجا بی اعتنایی می‌کنند، مادرانی هستند که هم به خود هم فرزان شان احترام می‌گذارند من مادرانی را که بدون اضطراب با رفتار ناخواسته ی کودک رو به رو می‌شوند و نقش مادری، همسری و نفش های اجتماعی خود را با درستی ایفا میکنم مادر کافی می‌نامم "

قسمتی از کتاب مادر کافی 

توشته جی. اُ. فراست

حتما بخون

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
وسواس فکری گرفته،نمیتونه چیزی بخوره گریه میکنه میگه دیگه مثلع این نیس خیلی علایم ش زیاده

مث چی؟

مثل همون چیزی که میخواد بخوره مثلا؟

چند وقته اینطوری شده؟یهویی اینجوری شد؟

کدوم شهر هستین؟اگه مشهد هستین ببرش پیش دکتر اشرف زاده فوق تخصص روانپزشکی کودک داره

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁