2737
2734
عنوان

دختر ایرانی مهره‌ی مار داره آیا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2255 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😎

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
عزیزم 😍تو اخلاقت به حد کافی خوب هست نمیخواد تمرین کنی یه جوری یه گروه جانبی بزنید راستش خودمم پی ای ...

باشه عزیز دلم

ممنون از راهنماییت

واقعا از شوخی گذشته خیلی انرژی می‌گیره ازم

از همه‌مون اصلا

اوایل که بودن اطرافش برام مثل میدان مین بود

هر لحظه احتمال درگیری و انفجار میرفت😑 

از دورهمی‌های حضوری هم حذف شده...

راستی عجیبه این ریپلایت توی اعلاناتم نبود الان اتفاقی دیدمش🤦🏻‍♀️

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

از اوناست که خودشونو نخود آش میکنن که من هستم اتفاقا خرشانسن من هر چی دیدم از دمپاییشون شانس دارن پوچن ولی خودشونو عالم دهر میدونن .... زیاد دیدم عادت میکنی 

خسته ام بسکه نوشتم ز فراقت جانا
2738
مارو اینهمه هم خوشگل نمیافرید یکم بخت و اقبال و پول و شانسم بهمون میداد خب

اگه عادل بود یه ذره از خوشگلی تو رو میداد به من😑🥴😎

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
همون دیگه، عدلو رعایت نکرده

چرا اون تاپیک خرافاتو قفل کردی؟ خییییلی باحال بود اسکرینا😁

موهی جان چطوری بی وفا؟!!

فرفری جوووون خوبم عشقم تو در چه حالی؟ ایران نرفتی دیگه مارکوپولو؟

2706