2737
2739
عنوان

کیا پایه بازی هستن؟🌼🍃با سه تا کلمه یک جمله ...

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 65 پست
چقد ریخت اجی😶🍃

هعععیییی 100 تومن یارانه

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسته نباشی دلاور😒🍃

زنده باشی پهلوان😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
بابا دختر تو مرز های شکمو بودنو جا ب جا کردی😐من فوق فوقش نون ماست😐🍃

اونم دوس دارم خوشمزس😂

نگو که توهم هوست نشد اصلا ربطی به شکمو بودن نداره ها بهش فکرم کنی هوست میشه😣😍

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
2731

[QUOTE=172085170]اونم دوس دارم خوشمزس😂 نگو که توهم هوست نشد اصلا ربطی به شکمو بودن نداره ها بهش فکرم کنی هوست میشه ...[/QUOT]

من کلا هوس نمیکنم مگ اینکه پای ترشی وسط باشع😂🍃

من آرزو میکنم "زنان"👸 نه بر "مردان" بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.💪🌼🍃
کم نیاری باش؟😐🤗

نه مطمئن باش😐

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740
[QUOTE=172085170]اونم دوس دارم خوشمزس😂 نگو که توهم هوست نشد اصلا ربطی به شکمو بودن نداره ها بهش فکر ...

ويييي يادم رفته بود😂😍
خوب ترشي هم به مخلفات خيالي كبابم اضافه شد😂

برم بخوابم هرچه زودتر بنظرم😂💔

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
عرووووس تگم نکردی😒😒😒 شما را نمی‌خواهد. شما مزاحم هستید😭😭😭😭

نهههههه بااااابا تگ نمیشدی اومدم بهت گفتم مامان جون تگ نمیشی😂🍃

ويييي يادم رفته بود😂😍 خوب ترشي هم به مخلفات خيالي كبابم اضافه شد😂 برم بخوابم هرچه زودتر بنظرم😂 ...

برو تا خانوادتو نخوردی😐🍃

2706