2737
2739
عنوان

جبران اعمال گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 324 پست
سلام عزيزان شما بصورت اتفاقي اينجا تگ شديد.دعوت مي كنم به جمعيت منتظران ظهور بپيونديد و در چله ي بع ...

سلام عزیزم ممنون از تگتون 😍

تو ختم سوره حشر شرکت میکنم🌹🌹

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
نگران نباشید مدیونی نداره.چون معمولا چهل نفر نیت میکنن و در طرحی دور هم جمع میشن.الان هزار نفریم و ه ...

من شرکت میکنم 

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من می‌خوام توی چله‌ی سوره‌ی حشر شرکت کنم اگر خدا بخواد. ولی نمی‌دونم باید عضو گروه خاصی بشم یا تک ی ...

حاجت روا باشید.برای چله ی حشر نیاز نیست عضو گروه باشید.

همینکه از فردا تا8 اسفند هرروز قرائت بفرمائید کافیه.بنیت حاجات خودتون و جمع

اگر دوست داشتید توی گروه هم باشید ایرادی نداره.روزی دوبار یادآور قرائت در کانال قرار میگیره و شاید باعث بشه فراموش نکنید.

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند
بسیار هم عالی حاجت روا باشید التماس دعا

ممنونم عزیزدلم.من چجوری باید وارد ختمتون بشم؟ازامروز بایدشروع کنم ختمو؟من چون توواتساپم ختم زیاد دارم فضاش کم شده نمیتونم وارد گروهتون توواتساپ بشم

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2738
ممنونم عزیزدلم.من چجوری باید وارد ختمتون بشم؟ازامروز بایدشروع کنم ختمو؟من چون توواتساپم ختم زیاد دار ...

نیاز به عضویت نیست.از فردا تا8 اسفند روزی یکبار قرائت بفرمائید.میشه 41 روز

مهلت قرائت هرروز از بعد اذان صبح تا قبل اذان صبح روز بعده

به نیت حاجات خودتان و جمع

دوس دارم تو هر دو باشم

بسیار هم عالی.

در اینصورت نیاز است عضو یکی از کانال ها باشید.چون امکان قراردادن کلیپ و صوتهای طرح جبران در نینی سایت وجود ندارد.

لینک کانالها در صفحه ی اول این تاپیک موجود است.درصورت نیاز عزیزانتان راهم دعوت فرمائید.به امیدخدا از فردا شروع  میکنیم.

حاجت روا باشید التماس دعا

نیاز به عضویت نیست.از فردا تا8 اسفند روزی یکبار قرائت بفرمائید.میشه 41 روز مهلت قرائت هرروز از بعد ...

ممنونم گلم یعنی ازفردا یک شنبه.۲۸دی.شروع میشه تا۸اسفندادامه بدم درسته؟تورووووخدا برام دعاااااکنین من حاجت بگیریم چندتا ختم دیگم دارم ازخداوند فقط یه بچه سالم وصالح میخوام دعام کنین بهم بده😢

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
ممنونم گلم یعنی ازفردا یک شنبه.۲۸دی.شروع میشه تا۸اسفندادامه بدم درسته؟تورووووخدا برام دعاااااکنین من ...

بله درسته عزیز

حاجت روا باشیدددددددددددددددد

ساعاتی دیگر طرحمون شروع میشه.

عزیزان بنده برای تبلیغ طرح ها اینجا میام و موقع شروع کار خیلی نمیتونم سر بزنم.سوالی داشتید می توانید از ادمینهای کانال ها بپرسید.احتمالش کمه اینجا بموقع پاسخ داده بشه.

همگی حاجت روا باشید

الهی فرج امام زمانمون(عج)

سلام عزيزان شما بصورت اتفاقي اينجا تگ شديد.دعوت مي كنم به جمعيت منتظران ظهور بپيونديد و در چله ي بع ...

سلام . قدیمی هم هستی که مثل خودم. کاربریت برام اشناست. قدیما دوست بودیم؟

2706