2737
2734
عنوان

جبران اعمال گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 324 پست
بله درسته عزیز حاجت روا باشیدددددددددددددددد

خیلی ممنونم فداتشم.خداخیرتون بده که باعث وبانی این ختم شدین.شمام ان شالله حاجت روابشین.

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام . قدیمی هم هستی که مثل خودم. کاربریت برام اشناست. قدیما دوست بودیم؟

سلام عزیزجان

راستش اسم کاربریتون خاطرم نمیاد.اونموقع در گروه های مامانای اردیبهشت 92 و دوست جونیهای یک دهه بودم بیشتر.نودیها

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند
سلام چطور میشه جبران کرد

سلام علیکم.اگر منظرتون چله ی جبران هست هرروز مطالب و راهکارها در کانال خدمتتون ارائه میشه.امروز اولین شماره اش قرارگرفت.

2728
من خیلی وقته نبودم الان اومدم میشه شروع کنم از الن

بله شروع بفرمائيد و تعداد روزهاي قرائتتان را بشماريد تا به 41 روز برسه.قبول باشه التماس دعا

2740

جا نمونید...

خودسازی بعدی کانال که از یکشنبه شروع می شود مربوط به خودسازی اخلاقی عرفانی است که استاد بزرگ اخلاق برگرفته از کتاب بزرگ اخلاقی اربعین حدیث سخنرانی دارند.

رایگان بهره ببرید و ان شاءالله با اخلاق معنوی تر وارد ماه رمضان بشیم.

لینک کانالهای منتظران ظهور در پست اول همین تاپیک هست.

از دست ندهید...

عشاق امام زمان (عج) این پستو حتمااااااااااااا  بخوانید ضرر نمی کنید.

مثل همیشه در کانال منتظران ظهور چله  ی خودسازی داریم...

خودسازی بعدی کانال که از یکشنبه شروع می شود مربوط به خودسازی اخلاقی عرفانی است که استاد بزرگ اخلاق برگرفته از کتاب بزرگ اخلاقی اربعین حدیث سخنرانی دارند و از سمت شما دوستان خیلی پردرخواست بوده.

رایگان بهره ببرید و ان شاءالله با اخلاق معنوی تر و با تحول بزرگ ، وارد ماه رمضان بشیم.

لینک کانالهای منتظران ظهور در پست اول همین تاپیک هست.

از دست ندهید...