2733
2734

مراجعه کردین بانک ؟؟ 

من هنوز فعال نکردم و بهم گفتن باید برم اول بانک ولی چون بچه کوچیک دارم تا الان فرصت نشده برم 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مراجعه کردین بانک ؟؟  من هنوز فعال نکردم و بهم گفتن باید برم اول بانک ولی چون بچه کوچیک دارم ت ...

نه فعلا  نرفتم منم بچه کوچیک دارم هم اینکه ازم دوره ...یعنی غیر حضوری امکانش نیست؟؟

نه فعلا  نرفتم منم بچه کوچیک دارم هم اینکه ازم دوره ...یعنی غیر حضوری امکانش نیست؟؟

من هم مثل شما اطلاعی ندارم اگر کسی اطلاع دقیق داشت منم خبر کن بخونم 😘

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2738
من از طريق دستگاه خودپرداز مرتبط به حساب بانكى ام فعالش كردم مثلا اگه كارتت از بانك ملت صادر شده از ...

عزیزم من وقتی شماره دوم گرفتم شماره پویام فعال کردم ..شماره هم به نام خودم نیستش..به نام همسرم هست..شماره هم وقتی که خواستم  واریز و برداشت پیامکش برای گوشیم بیاد ثبت کردم..الان باید برم خودپرداز که تو سطح شهر هست یا خودپرداز ی که بغل بانک هستش؟؟