2737
2734

دوستان لطفا برام انرژی مثبت بفرستید و دعا کنید. امروز سه تا جنین انتقال دادم. ❤️🧡❤️

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.😘😘🥰🥰🥰

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2728
مبارکه عزیزدل

مرسی گلمممممم🧡☀️

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2740
منتظر بی بیچکای مثبتت هستیم عزیزم😍😍😍😍

عزیزدلم ممنوننن. ☀️چهار بهمن باید آزمایش بدم این چهارده روز چجوری میگذره ایا😌

عزیزم ان شاءالله بسلامتی نی نی هاتو بغل کنی میتونم بپرسم چه مشکلی داشتین که آی وی اف کردین و دکترتون ...

عزیزم همسرم مورفولوژی پنج بود. خودم والا مشکل خاصی نداشتم ولی حدود دوسال اقدام و هیچ. چون سن من 37مستقیم رفتیم ivf. خداروشکر از یازده تخمک یازده تا جنین با کیفیت عالی تشکیل شده

یعنی هرسه بگیره امادگی یه قلو رو.داری؟؟    

وااای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣