2733
2739

سلام خانوما.

میشه لطفا بگید قد و وزن طبیعی یه کودک دو ساله چقدره؟ 

پسرم دو سال و بیست روزشه ......وزن ۱۰ کیلو و قد ۸۵ 

واسش سویق کودک گرفتم ولی اصلا بلد نیستم چطوری و چند بار در روز یا هفته بهش بدم و چه مقدار ....اصلا تاثیری داره؟ 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما بهش بده خیییلی خوبه 

ناشتا اگه بخوره با عسل که معرکهست

ولی 

اگه براش اینجوری سخته خوردن 

با

شیر محلی سه تا قاشق سویق ی قاشق عسل یا چهارشیره مخلوط کن بده بخوره 

روزی دو بار بهش بده 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

قد و وزن با برگه بهداشت مقایسه کن بنظرم نرماله. من سویق تو ماستش میریختم یک بار در روز

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     

دخترم من یکم تپلی بود 16 کیلو بود 94 قدش بریز تو شیر دوبار توروز قبل وعده غذایی نخورد بریز تو ماست یا خورشتش راسیپ بده اشتها بگیر شربت اوستوکر هم برای قد خوبه سانستول زینک دارم بده راسیپ قبل نهار وشام یه قاشق مربا خوری استوکر هر شب قبل خواب یه قاشق سانستولم مثل راسیپ تو غذاش کره بریز سیب زمینی وپنیر پیتزا هم زیاد بده 

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
2740

برای تقویت عمومی بدن خوبه .

با شیر مخلوط کنید اگه شکر سرخ نداره کمی شیره انگور یا عسل بهش بزنید یا هرچی که دوست داره . روزی یکبار ۲ قاشق مربا خوری . سویق سنجد هم اضافه کنید بهش بدید خوبه .

میتونید مثل شکلات بدید یا مثل فرنی (بدون مخت ، چون سویق خودش پخته است )

امتحان کنید ببینید چطور دوست داره

چه سویقی بچه را زود چاق میکنه؟؟دختر من ۶ سالشه ۱۳ کیلوه😔😔😔

باید از جایی که معتبره و عطاری هایی که خودشون دکتر طب سنتی دارن بپرسی.سویق انواع داره.استخوان ساز.کودک.چاق کننده و ....

سویق انواع داره.سویق چی گرفتی??استخوان ساز??یا کودک??

روش نوشته کودک ....شوهرم از عطاری گرفته

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
قد و وزن با برگه بهداشت مقایسه کن بنظرم نرماله. من سویق تو ماستش میریختم یک بار در روز

چند قاشق ....؟؟؟؟ 

تو سوپش ریختم طعم سوپش رو عوض کرد نخورد ، چیکارش کنم؟