2737
2734
عنوان

سویق کودک 🔴مامانای مهربون راهنمایی ام کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 27 پست
دخترم من یکم تپلی بود 16 کیلو بود 94 قدش بریز تو شیر دوبار توروز قبل وعده غذایی نخورد بریز تو ماست ی ...

پسرم عاشق قارچ با پنیر پیتزا هست ، به نظرتون خوردن قارچ برا بچه دو ساله خوبه یا ضرر داره؟

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
برای تقویت عمومی بدن خوبه . با شیر مخلوط کنید اگه شکر سرخ نداره کمی شیره انگور یا عسل بهش بزنید یا ...

اصلا سویق کودک چی هست؟ یعنی از چی درست شده؟

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روش نوشته کودک ....شوهرم از عطاری گرفته

منم قبلا دادم به پسرم کودکو.ببین یکی دو قاشق میریزی تو قابلمه توش یا شکر بریز یا نبات.روش اب بریز قشنگ عین فرنی بپزش بزار قشنگ جوش بیاد هی همش بزن ته نگیره.شبیه فرنی که شد خاموش کن بزار سرد بشه.خودت طعمشو بچش ببین اگه خوشمزهش نکنی نمیخوره .خوب حق هم داره بچه.من دو تا خرما پوستشو میگیرم له میکنم به یه زره کره قاطی سویق میکنم خوشمزه میشه میخوره.یا بعضی وقتا نصف موز له میکنم قاطیش میکنم میخوره.البته پس من کوچیکه

منم قبلا دادم به پسرم کودکو.ببین یکی دو قاشق میریزی تو قابلمه توش یا شکر بریز یا نبات.روش اب بریز قش ...

حتما باید مثل فرنی درست کنم....همینطوری نمیشه تو غذاش بریزم؟

2731
سویق توی سوپ توی ماست قد و وزن پسرای منم کو دوسالگی همین بود

الان پسرت چند سالشه؟ قد و وزنش خوبه؟

حتما باید مثل فرنی درست کنم....همینطوری نمیشه تو غذاش بریزم؟

خیلی بد مزه میشه همون غذا رو هم نمیخوره.بچه دوساله قشنگ میفهمه دیگه طمع غذاش فرق کرده.به نظرم بپزی خوشمزه کنی به عنوان میان وعده یه پیاله بدی بخوره.

چند قاشق ....؟؟؟؟  تو سوپش ریختم طعم سوپش رو عوض کرد نخورد ، چیکارش کنم؟

عزیز من بستنی رو میزارم بیرون یخچال وقتی آب شد بستنی سویق رو میریزم توش هم میزنم میدم میخوره، چون پسر منم بد غذا هست،، بیست ماهشه ده کیلو هست وزنش، قد84

2738
الان بزرگه ۳سال و۹ماه که همه چیش خوبه فندقمم ۲سال ونیم اونم خوبه البته ظاهری ریزنقش ولاغرن ولی خب ...

الهی زنده باشن

چند قاشق ....؟؟؟؟  تو سوپش ریختم طعم سوپش رو عوض کرد نخورد ، چیکارش کنم؟

من کم میریختم. یه قاشق مربا خوری توی یه کاسه ماست

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
پسرم عاشق قارچ با پنیر پیتزا هست ، به نظرتون خوردن قارچ برا بچه دو ساله خوبه یا ضرر داره؟

بچه دوساله دیگه چیزی ضرر نداره همون سیب زمینی سرخ کن.قارچ اسلایس شده بریز پنیر بریز در روزیکبار بده شیر موز اب هویج بستنی پفیلا همه ی اینا خوبه

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝