2733
2739
عنوان

پیرو تایپکم ک عصر زدم آخرش نتونستم خودمو کنترل کنم با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 42 پست
نه نرو لازم نکرده گفتم زیاد وقت نمی‌بره تازه من دوست دارم برم برگشت گف لازم نیس گفتم ولی برادرم یدون ...

قشنگ شیک پاشو برو به تخم چشه چپتم محلش نزار چندروز قهر میکنه خودش خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا آخه میدونم ناراحتی پیش میاد اگه برم تازه بابامم بفهمه دعوام میکنه ک چرا اجازه نداده شوهرم ولی م ...

تو اگه نری هم اونا خوشحال میشن پسرشون نزاشته تو بری هرکاری دلت میخاد بکن اگه الان شوهرت جای تو بود بدو بدو رفته بود

2731
قشنگ شیک پاشو برو به تخم چشه چپتم محلش نزار چندروز قهر میکنه خودش خوب میشه

آخه دوست ندارن بدون اجازش برم بابامم بفهمه دعوام میکنه تا یوخ میره از لجم یکاری میکنه ک شاید ماها عوارضش تو زندگیم باش کلا لج بازه. 

به نظرم به داداشت بگو زنگ بزنه به شوهرت که سوءتفاهم رفع شه...یه کم با حرفاش شوهرتو نرم کنه، به خاطر ...

تا همین جاشم برادرم ناراحت شده دیگه نمیخوام ناراحت و کوچیک. بشه. تازه از شوهرم بزرگ تره 

تا همین جاشم برادرم ناراحت شده دیگه نمیخوام ناراحت و کوچیک. بشه. تازه از شوهرم بزرگ تره 

چی بگم...از اینکه شوهرتم ضایع شد دلم سوخت، حالا خودت یه جوری نرمش کن، لوس کن خودتو بلکه بیخیال شه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

اول از همه به شوهرت بفهمون که حرفش خیلی بد بوده که گفته من ماشینتو شستم. خودشو کوچیک کرده.

بعدم لج کردنش بی خودیه. فردا اگه میتونی به بابات یا داداشت بگو بیاد دم در دنبالت. . که بگی امدن دیگه زشته که نرم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
چی بگم...از اینکه شوهرتم ضایع شد دلم سوخت، حالا خودت یه جوری نرمش کن، لوس کن خودتو بلکه بیخیال شه

شوهرم ضایه نشده کسی اصلا متوجه نشده داداشم ب اون دامادمون گفته اونم چون فاصلش زیاد بوده پیام داده 

اول از همه به شوهرت بفهمون که حرفش خیلی بد بوده که گفته من ماشینتو شستم. خودشو کوچیک کرده. بعدم لج ...

اولا اونهمه حرف بارش کردم نفهمید. س چهار روزه سکوت کردم نفهمید.. دوما لج کرده و دیگ کسی جلو دارش نیس. اخلاقش تند دیدی جلو روی اونا وایستاد گف نمی‌ذارم دوس ندارم دلخوری بشه و از چشم بیوفته و مهمن تر از همه بابام و داداشم خانوادم بفهمن ناراحت بشن 

اولا اونهمه حرف بارش کردم نفهمید. س چهار روزه سکوت کردم نفهمید.. دوما لج کرده و دیگ کسی جلو دارش نیس ...

پس خودت تو خلوتتون ارومش کن. راه دیگه ای نداری

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
گرفته خوابیده فردام 12 ساعت سر کاره 😒😒😃شانس نداشتم ندارم نخواهم داشت😭😭

اگه بری بعد بهش بگی اومدن دنبالم. چی؟؟؟ اونکه خونه نیست بیاد بگه نمیشه بری

اگه بری بعد بهش بگی اومدن دنبالم. چی؟؟؟ اونکه خونه نیست بیاد بگه نمیشه بری

نه نمیتونم ریسک کنم ک بدا کلا بهم اجازه نده یا بد بین بشه. الان رفتن نرفتم برام مهم نیس میخوام هم از کارش پشیمون کنم هم صب چجوری باهاش برخورد کنم آدم شه نمیدونم. وگرنه ب داداشم میگم نمیتونم بگردم آخه حاملم. ولی آرزو تو دلم میمونه😭😭

نه نمیتونم ریسک کنم ک بدا کلا بهم اجازه نده یا بد بین بشه. الان رفتن نرفتم برام مهم نیس میخوام هم از ...

پس حاملگیتو بهونه کن و نرو..

صبحم به همسرت هیچی نگو. اگه خودش حرفی زد که هیچ. اگه نزد بی خیالش شو. اصلا به روی خودت نیار. فقط یه ذره تو خودت باش ولی اصلا نگو بذار برم 

2706