2737
2734
عنوان

مادر ندارم مادرشوهرم میخاد برا زایمانم بیادبیمارستان😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 78 پست
عوض دستت دردنگفتنه 

برا بچه اولم اومد خون ب جیگرم کرد از موقع اوردنم تو بخش شیر نداره شیر خشک بیارین اعصاب منو کله پرسنل اونجا رو خورد کرده بود پرستار اومد بیرونش کرد دوباره همون اش و همون کاسه 

منم مامان مادرشوهرم تا دهمم بودن و خیلیی قبلش خجالت میکشدم اما انقد اونجا برات طبیغی میشه ب این چیزا فک نمیکنی باور کن

هرچه دلم خواست نه آن میشود                   هرچه خداخواست همان میشود❤تیکرعروسیمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غصه‌نخور‌مادرت‌ازاون‌بالا‌داره‌‌‌نگاهت‌می‌کنه‌‌خدادعای‌‌‌‌‌‌مادرت‌رو‌درحقت‌مستجاب‌می‌کنه

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
2728
زن همسایمون باش خیلی رفیقم راحتیمم گفته میام ولی مادرشوهرم اوروز اومد نشس گف خیالم راحت نیس بچمو بسپ ...

چرا از مادر شوهرت خوشت نمیاد؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
برا بچه اولم اومد خون ب جیگرم کرد از موقع اوردنم تو بخش شیر نداره شیر خشک بیارین اعصاب منو کله پرسنل ...

اگه خوبه عیب نداره اگه دلسوز نیست پرستاربگیر

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

عزیزدلم آروم باش و به نینی خوشکلت فک کن، بذار 1 روزه دیگه همراهت بیاد بیمارستان تموم میشه میره 

بعد 1 روز دیگه خودتو شوهرت کاراتو کنین،، 

هر چند من مادرشوهرم همراهم اومد با اینکه خجالت میکشیدم حتی از مادرم بهتر کارامو انجام داد خدا خیرش بده 

غصه نخور 1 روزه دیگه تموم میشه میره

2740
سختت نبود ؟

نه بابا سخت چرا

بااینکه من بامادرشوهرم اصلا جور در نمیاییم از نظر اخلاقی

ولی اون انقد ذوق میکرد برای بچم نزاشت مامانم بمونه به زور گفت من میمونم

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

یکی از اقواممون روز زایمانش مادر نداشت و مادرشوهرشم مرده بود شوهرش و خودش اینقد گریه میکردن  که حد نداشت بعد خواهر من رفت بیمارستان 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
زن همسایمون باش خیلی رفیقم راحتیمم گفته میام ولی مادرشوهرم اوروز اومد نشس گف خیالم راحت نیس بچمو بسپ ...

از روی دلسوزی گفته چرا جبهه میگیری تو زایمان منم چن روز مادرم نبود مادرشوهرم پیشم بود بقران مثل دخترش بودم بزور پسرمو میگرفت میوفت بده من بخوابونم تو بخواب منم مثل تو عصبی میشدم و نارحت بعدا فهمیدم ک بهم محبت میکرد زن بیچاره

بله دایم نسکافه می‌ریخت میداد بهم کمپوت میداد بچه رو تو بغل می‌خوابند ، می‌گرفت به سینما شیر بدم سزا ...

آفرین واقعا . خدا رو شکر  که  مهارت شو  داشتن و  تونستن  براتون مفید باشن 

جسارتا  قبل از زایمان ،  دوره آموزشی  گذرونده بودید ؟ 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706