2733
2734
عنوان

مورفولوژی پایین اسپرم با دارو درمان میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69455 بازدید | 95 پست

سلام.منم همسرم مورفولوژیش ۲درصد بود.دکتر گفت ای وی اف.همسر رفت پیش دکتر ارولوژی بهش یه سری دارو داد.خودم هم از اینترنت یه سری مطالب پیدا کردم.وانجام دادم.یکیش مصرف خرنوب بود.شکر خدا بعد ۴ ماه جواب داد.دخترم به حمد الهی ۱۴ ماهشه

😍😍😍😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام.منم همسرم مورفولوژیش ۲درصد بود.دکتر گفت ای وی اف.همسر رفت پیش دکتر ارولوژی بهش یه سری دارو داد. ...

عزیزم میشه بگین همسرتون چه داروهایی مصرف کردن،چه گیاهی و چه شیمیایی؟ و خرنوب و چند ماه مصرف کردن وچطوری؟؟همسر منم مورفولوژی ۲ درصد و ۳ ساله منتظریم،واریکوسل هم نداره،الان ۳ ماهه خرنوب مصرف میکنه و قرص فریتیدل.اگه توضیح بدین ممنون میشم.

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏
عزیزم میشه بگین همسرتون چه داروهایی مصرف کردن،چه گیاهی و چه شیمیایی؟ و خرنوب و چند ماه مصرف کردن وچط ...

گلم شما این داروهای خرنوب  و فرتیل اید همسرتون مصرف کرد تأثیری داشته 

افوض امری الی الله ان الله بصیروا بالعباد
2738

بله.ما.اسپرم همسرم فقط 4درصد نرمال داشت.

چهارسال دارو چه طب سنتی و چه مدرن جواب نداد.

میگفتن واریکوسل خفیفه.

ولی فقط یکماه بعد عمل ما بچه دار شدیم.

الانم پسرم رو پام خوابیده.

انشالله قسمت همگیتون

گلم شما این داروهای خرنوب  و فرتیل اید همسرتون مصرف کرد تأثیری داشته

جدیدا آز دادن یکم حرکتش تغییر کرده ،ولی مورفولوژی فعلا نه،البته قرص تموم نشده فعلا.

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏
عزیزم میشه بگین همسرتون چه داروهایی مصرف کردن،چه گیاهی و چه شیمیایی؟ و خرنوب و چند ماه مصرف کردن وچط ...

ببخشید الان پیامتونو دیدم.من دیر به دیر ان میشم😶😶ویتامین دی.ویتامین ث.و سیلیسوم روزی ۱ عدد که دکتر داد.خرنوب هم ۴ ماه مصرف کرد.ماه اول شب و صبح.ماهای دیگه فقط شب.خودم قرص ول من گرفتم روزی یکی میدادم.قرص جلبک اسپیرولینا .مال المان فکر کنم اگر اشتباه نکنم از همه بهتره.گرفتن روزی ۱ عدد با شریبت خاکشیر کم شیرینی بهش میدادم.لباس زیرشو ازادو پاچه دار براش گرفتم که بیضه ها (ببخشید)گرم نشه.موقع شستشو بعد از دستشوی با ابسرد خودشو میشست.هر وقت از لب تاپ استفاده میکرد.اونو روی شکم و پاش نمیگذاشت.یه مشت نخود ابگوشتی تو هب ریختم شب تا صبح.بعد ابشو هم خودم .هم همسرم میخوردیم.با غذا مون زیتون مصرف میکردیم.چوب دارچین گرفتم تو ۲لیتر اب جوشاندم.وقتی یه لیتر از ابش باقی موند خاموش کردم.گذاشتم سرد بشه.بعد تو شیشه ریختم.تو یخچال.بجای اب ازش استفاده میکرد

😍😍😍😍😍😘😘😘

هدیه ی خدا:
👈🌿 شیوه ها ونکاتی طلایی برای درمان ناباروری..       👆👆👆👆         @tebe_sonaty
در زیر به مواردی اشاره خواهد شد که کمتر کسی از آن اطلاع دارد :
*نکته ای که باید به آن اشاره شود پر کردن دندانها هستند . ( چون ماده ی اصلی این مواد سرب است) باید تحت نظر پزشک این کار صورت گیرد . آنقدر سرب برای بدن ضرر دارد که اگر مردی چند روزی کمربندی از سرب به کمر ببندد . از مردانگی خواهد افتاد.
* زنانی که در دوران قاعدگی (حمام میروند) دچار مشکل خواهند شد .
*** اولین و اساسی ترین نکته ای که به آن اشاره شود . درمان یبوست است . تا این کانون فساد بر چیده نشود تمام درمان ها موقتی و ناقص خواهد بود .
مواردی را که در زیر ارائه میشود . شامل تمام مواد غذایی نطفه ساز و تقویت تخمدان است که باید مورد مصرف زوج های جوان قرار گیرد :
1- جوانه ی گندم ( هروز یک قاشق غذا وری +شیر گرم محلی) در صبحانه میل شود
2-حتما هلیم با گوشت گوسفند در طول هفته مصرف شود .
3- قبل از خواب ، مردان(عرق یونجه+عرق خارخاسک+کاسنی) مصرف کنند. زنان (عرق یونجه+خارخاسک+رازیانه) مصرف کنند .
4-با غذا سبزی نعناع و تره مصرف شود .    
5-روزانه یک هویج خورده شود .
6-خوردن ترب و شلغم (برای اصلاح کلیه) در طول درمان لازم است .
7-حتما به عنوان یک میان وعده (نخود+لوبیا+باقالی) پخته شده و مصرف شود .
8-سبزی کرفس و تخم کرفس بسیار موثر است .              
9-(کنجد +عسل+شیره ی انگور) به عنوان صبحانه میل شود .
10-زیره و گلاب باید به حد اعتدال مصرف شود .    
11- خوردن سیر ، و پیاز ، برای افرادی که ناراحتی چشمی ندارند و طبع گرم ندارند، موثر است .
12-مصرف مرغ خانگی منی را افزایش میدهد .      
13- خوردن روزانه یک عدد کندر با دندان جلو برای افرادی که طبع سرد دارند بسیار موثر است .
14-خوردن خاکشیر روزانه دو لیوان هرگز فراموش نشود .
15-دو مشت انجیر را به مدت سه الی چهار شبانه روز در آب بخیسانید ، تا آب قوت انجیر را بگیرد . آب آن را صاف کرده با کمی عسل + خاکشیر در طول روز مصرف کنید .
16- فندوق ، پسته، بادام به میزان لازم مصرف شود
17-همراه غذا زیتون خورده شود .
18- موادی را که اشاره میشود اگر زیاد مصرف شود نطفه ها را از بین میبرد ( زیره  - رازیانه(برای مصرف مردان)- عدس- سنجد-ترشی- سرکه- میوه های ترش و نارس-کافور – استفاده از عطرهای با بوی سرد )
19- در بعضی از موارد احتیاج به بادکش ، زالو ، یا حجامت نیزمیباشد . که حتما باید اصولی و در زمان مشخصی انجام شود .
***یک مشت نخود آبگوشتی را در یک لیوان آب ریخته . بگذارید شب تا صبح بماند . آب نخود را صبح مصرف کنید . این نسخه در ایجاد و اصلاح نطفه بی نظیر است .
چون هیچ عاملی مانند استرس و عصبی شدن روند درمان را به هم نمی زند . حتما از دم کرده ی
( گاوزبان+بادرنجبویه+ریشه ایرسا+لیمو) به عنوان چای مصرف شود .
.@tebe_sonaty     🌿
@tebe_sonaty     🌿
ما را به دوستان خود معرفی کنید🌿.

😍😍😍😍😍😘😘😘

هی یادم میاد برات مینویسم.روزی ۵ بار نادعلی به نیت بچه دار شدن بخون.اون چوب دارچین که گفتم .۴تا چوب دارچین بلند تو ۳لیتر اب با شعله کم اروم اروم بجوشون تا ۲لیتر اب بمونه.بعد به جای اب بده همسرت بخوره.تموم شد دوباره درست کن.تصویر سازی خیلی خوبه.تمام  مراحل مثبت شدن بی بی تا زایمانتو تصور کن.تصوزاتتو به همسرت هم بگو.هر شب به مدت ۵ دقیقه تو ذهنتون تمام مراحل را تصویر سازی کنید.تصاویرتون مثل هم باشه

😍😍😍😍😍😘😘😘
2706