2737
2734
سلام همسرم مورفولوژیش (شکل اسپرم ) 5% هست .یعنی 95% شکلاش عجیب غریبن .کسی بوده همسرش همچین مشکلی داشته باشه ؟
خدای مهربونم ممنونم که به منم نی نی دادی ،خدایا به خودت میسپارمش برام حفظش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاوین جون اینجا خیلی هستن که شوشو مشکل داشته.من از داروی گیاهی خرنوب خیلی تعریف شنیدم..من برای شوهر خواهر شوهرم خریدم بهش دادم بخوره که انشاا... اونم حامله بشه.تو هم برای شوشو بخر
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
2731
رها جون همسر من مشکل تعداد و حرکت نداره .اتفاقا هم تعدادش و هم حرکتش خیلی خوبه .فکر کنم خرنوب برای هموناست .همسر من مشکلش شکل اسپرماشه .
2738
رها یعنی واقعا رو مورفولوژی هم تاثیر داشته ؟تو مطمئنی؟مشکل فامیلتون هم همین بود ؟
نه اون واریکوسل داشته درجه 3 عمل کرده دکی گفته طبیعی نمیشه.الان فعلا از مرده انواع و اقسام سونو و آز دارن میگیرن.تا به ivf برسن
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
ایشاله مشکلشون زودتر حل بشه .دکتر به ما گفت نهایتش اگه خوب نشد iui کنیم .میخوام ببینم اگه دارو جواب نمیده زودتر برم واسه iui .
2706