2737
2734
عنوان

بچه از پرورشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 4214 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم کسی از پرورشگاه بچه میاره که بچه نداشته باشه و تو حسرت بچه مونده باشه جوری که واقعا بچه بخواد چون طعم فرزند داشتن رو نچشیده 🥰

نه کسی که خودش بچه داره بیاره بعدم فرق بذاره 

فقط هم سر این بچه بیاره که بچه خودش یدونه و تنها ننونه

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁

بخاطر بچتون هرگز این کارو نکنید 

باید عاشق این باشید ک مامور خدا باشید برای حضانت بچه ای ک هیچ سرپرستی نداره وگرنه اگر غیر از این باشه حتما پشیمون میشید و اون بچه آسیب خواهد دید

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2731

تا حالا بهش فکر نکرده بودم

دخترم خیلی میگه که خواهر و برادر میخواد.

حسرت بچه های فامیل میخوره.

ولی واقعاً مسئولیت بالایی.

مخصوصاً من که یه بچه از خودم دارم.

خیلی هنر میخواد فرق نزارم.

از نظر مالی که فقط یه آپارتمان داریم و یه ماشین همین.

فکر خوبیه عزیزم من خودم مجردم تو ای فکرم البته وقتی شرایط مالی خوب شه

شنیدم ب مجردا بچه نمیدن

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
چون مجرد هستید  بعد ها یعنی خب اگر سنتون پایین باشه گفتم مثلا 21 22 سال کمه برای اینکه مادری ب ...

نه عزیزم30هستم به کمتر از سی که بچه نمیدن تازه دادنش هم شرایط داره که هنوز دنبالش نرفتم 😀

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2740
بالای ۳۰ سال  اگه شرایطو داشته باشه  دختر بالای ۲ سال میتونه داشته باشه

چ جالب 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
تاجابی تحقیق کردم خیلیا گرفتن حالا باید ببینم چی میشه 

خیلی خوبه پس