2737
2734
عنوان

بچه از پرورشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 4213 بازدید | 118 پست
شیکه به چشم هم میاد مبارکه. همین طرح ، گوشواره و پلاک داره. نیم ست میشه، اونا رو هم بخر ان شالله

میگم به نظرت فاکتورم درسته عیارش رو ببین زیر ۷۵۰ اون میبایست ۱۸ بنویسه انگار یه چی دیگه نوشته آره؟ مبلغش رو هم تومان نوشت اما جلوش ننوشت تومان اشکالی نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم خوبی گلبول های سفید خون شما در چه حده منم یه بیماری خود ایمنی دارم بنام ای تی پی گلبول سفیدم بالاست پلاکتم پایین تو رو خدا با دل پاکت برام دعا کن بالا سر دوتا دخترام باشم شما تا حالا درمانی انجام دادید؟

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
سلام عزیزم خوبی گلبول های سفید خون شما در چه حده منم یه بیماری خود ایمنی دارم بنام ای تی پی گلبول سف ...

من کلا پلاکت پایین اذیتی برام نداره ولی برای حاملگی دوم رفتم دکتر یه آمپولی رو ۴ هفته پی در پی تو بیمارستان تزریق کردم، زیتاکس، خیلی آورد بالا.

مثلا تو شروع درمان ۲۹ هزار بود.بعد درمان تو ۷۰_۸۰ هزار ثابت مونده.

شما طحال درنیاوردین؟؟

من ترسیدم دربیارم و بی فایده باشه و این تزریقات انجام دادم.

من کلا پلاکت پایین اذیتی برام نداره ولی برای حاملگی دوم رفتم دکتر یه آمپولی رو ۴ هفته پی در پی تو بی ...

نه عزیزم من طحالما در نیوردم اما علاوه بر پلاکت پایین گلبول سفید خونمم بالاست ...خدا خودش کمکمون کنه سایمون بالاسر بچه هامون باشه😓

2738
نه عزیزم من طحالما در نیوردم اما علاوه بر پلاکت پایین گلبول سفید خونمم بالاست ...خدا خودش کمکمون کنه ...

منم گلبول سفیدم بالا بود، الان با این آمپولها در حد نرمال شده، شما هم به دکتر خونتون بگو، تزریق کنین.

منم گلبول سفیدم بالا بود، الان با این آمپولها در حد نرمال شده، شما هم به دکتر خونتون بگو، تزریق کنین ...

سلام عزیزم شرمنده اینقدر مزاحم میشم یادتون میاد چقدر بود؟

سلام عزیزم‌میتونم یه سوال در مورد بانک‌رسالت بپرسم.احراز هویتش که میان در خونه به چه صورته.شما اطلاع ...

سلام

مامان من یه روز یه پسره اومد دم در خونشون.

فرم پر کرد و ...

چند روز بعدم کارت همون پسره آوردش

بگو عزیزم همه بچه ها نی نی دوست دارن 

ولی خب با این هزینه های سنگین و مسئولیت های کمر شکن نمیشه اصلا مسئولیت یک بچه دیگرو قبول کرد فقط برای اینکه دخترم بچه دوست داره

یک بار ادم باهاش ناراحتی کنه میشه العذاب وجدان میشه گناه بعدشم پسرتون گناه داره بخواد خرج یک نفری ک هیچ نسبتی باهاش نداره رو قبول کنه

ما در حد توانمون به بچه ها و نیازمندا کمک میکنیم ولی اینکه بخوایم بزرگ کنیم و به سرپرستی بگیریم واقعا سخته. بحث محرمیتیم هست تازه