2726
عنوان

بچه از پرورشگاه

4125 بازدید | 118 پست

امروز مادرشوهرم میگه حالا که دخترت اینقدر بچه دوست داره، برید از پرورشگاه بچه بیارید.

من یه دختر دارم، به علت یه بیماری که خودم دارم، اجازه حاملگی مجدد ندارم.

نمی‌دونستم چی جواب بدم

خدا خیرت بده اگه بیاری خیلیییییی ثواب داره

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

🤔

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

اگه میتونی کاملا کنار بیایی و تبعیض قائل نشی خیلی خوبه

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

سلام میتونی خودت به یه روش دیگه از خودتون بچه داشته باشید 

من خودم خیلی این بچه ها رو دوست دارم 

اما یه لحظه از اینکه مادر شوهرتون این حرف رو زدم بدم اومد فقط، به شما مربوطه فکر کن بعد ها با بچتون مشکلی پیش نیاد بینشون 

این خیلی کار خوبیه 

من فکر نمیکنم از پس مسئولیتش بربیام، مثلاً بین اون و دخترم فرق نزارم

اینجوری نمیشه 

کلی جلسه مشاوره داره 

کلی تعهدات مالی باید بدید 

سخته ! 

اگه مصمم نباشید اصلا بهتون نمیدن 

من فکر نمیکنم از پس مسئولیتش بربیام، مثلاً بین اون و دخترم فرق نزارم

اگر نمی‌تونید و شرایطش رو ندارید 

پس به روش دیگه از خودتون بچه داشته باشید 

اینجوری برای کسی مشکلی پیش نمیاد 

2706