2733
2734

توی اینستا همش دنبال پیج هایی که فروش روسری داشتن بودم(درحد80_100تومن)

یک پیج اومد روی صفحه ام قیمت های روسریش ازکل لباسایی که واسه عید درنظر گرفتم بیشتربود.😅

خدایا کَرَمت رو شکر یعنی کسی هست این روسری رو بخره؟؟؟

آخه قشنگ هم نیست😌

https://uupload.ir/files/t2w9_img1609770121039.jpg

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

اسم پیج رو خط زدم تاتبلیغ نشه واسشون😒

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

آره هست پول برندشو میدن‌...چقدم زشتههه🙄

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

اه اه چ روسری زشتی ایششش

پولدارا چ بی سلیقن اینو میخرن اه اه ایش ایش اوق اوق

😂😂😂😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2740
دس دوز گرونه خو

دور دست دوز زیاد هست ولی این قیمتی تاحالا ازنزدیک هم ندیدم😂

من داشتم جنسش اصلا خوب نيست🤥

همین قیمت گرفته بودی؟؟؟💔

2706