2733
2734

من دارم کار میکنم و راضیم کار راحتیه و درآمدش هم خوبه 

باید از طریق کانال معتبر ثبت نام کنی چون سایت فیک هم داره. اگه میخوای بیا خصوصی لینک کانال بهت بدم. 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
من دارم کار میکنم و راضیم کار راحتیه و درآمدش هم خوبه  باید از طریق کانال معتبر ثبت نام کنی چو ...

سلام عزیزم میشه راهنماییم کنی

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم میشه راهنماییم کنی

کانال تلگرام معتبری که عضوش هستم رو بهتون معرفی میکنم عضو میشین مرحله به مرحله برای ثبت نام و نحوه کار راهنمایی میکنه خیلی راحت ثبت نام میکنید و شروع به کار میکنید هر ساعت پنج دقیقه وقت میزاری پیج هایی که معرفی میکنه رو فالو یا لایک میکنی و به ازای هر فالو یا لایک پول به حساب اکانت سایتت واریز میشه و به یه مبلغ مشخص رسید براتون واریز میکنن. 

کافیه یه پیج اینستا بسازید و یه جیمیل یا ایمیل داشته باشید. ادمین هم همیشه هرسوالی داشته باشی کمک میکنه 

2728
کانال تلگرام معتبری که عضوش هستم رو بهتون معرفی میکنم عضو میشین مرحله به مرحله برای ثبت نام و نحوه ک ...

میشه لینک رو بدین ممنونم😍

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
من دارم کار میکنم و راضیم کار راحتیه و درآمدش هم خوبه  باید از طریق کانال معتبر ثبت نام کنی چو ...

چقد درامد دارید ماهانه؟ چند وقته کار میکنین؟

میشه لینک رو بدین ممنونم😍

درخواست دادم نی نی یار اجازه نمیده اینجا لینک بدم 

درآمد هم بستگی به وقتی که میزاری داره من کم وقت میزارم و به کارهام میرسم بازم خوبه راضیم 

ببخشید هزینه ای باید پرداخت کنی؟

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2740
شما هنوزم انجام میدید؟راضی هستین؟همه میگن دروغه

اره انجام میدم ادمین کانالی که باهاش کار میکنم هم روبلهامو برام چنج میکنه 

اره انجام میدم ادمین کانالی که باهاش کار میکنم هم روبلهامو برام چنج میکنه 

میشه لینک کانالشو بدید؟ چجوری دریافت میکنید ماهانه؟

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2706