2737
2734
عنوان

خودم با بچگی رابطمو با خانواده شوهرم خراب کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 55 پست

گفتم یادته اینارو هی عکسای بد فرستادم براش اونم سریع رفت گذاشت کف دست بابا مامانشو باباش رفته بود پلیس فتا و شکایت کرده بود ک پیجو هک کردن من احمقم همچنان توی پیجش جولان میدادم حداقل ندونستم خوب دیگه دیلیت اکانت کنم همینحوری موندم قشنگ فرصت دادم پلیس فتا پیگیری کنه پیدام کنه چندروز بعد دیدیم زنگ زدن ک بیاین پلیس فتا رفتم دیدم شکایت کردن ازم شمارمو زده بودم تو اینستاش ازونجا فهمیده بودن من توی پیجشم ابروم پیش خانواده شوهرم پیش پدر شوهرم رفت کاش حداقل چنین عکسایی نفرستاده بودم براش خیلللللی پشیمونم خیلی کارم احمقانه بود اینقد کینه جلو چشممو گرفته بود بفکر این بودم رسواش کنم پیش داداشش ولی خدا منو رسوا کرد الان ۴ سال گذشته هنوز شوهرپ میکوبه سرم ک تو فلان کارو کردی خانوادشم بهم گفتن تو بی حیایی تو هک کردی عکس خواهر مادرتو فرستادی براما نمیدونم چجوری جمعش کنم ک‌از یادشون بره

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ذاتت بده ببخشیدا

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2740

عزیزم ریدی عین من ...منم یه قضیه مشابه این دارم😂😂😂الان میخندما اما اون روزا دیوونه شده بودم 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

نمیدونم واقعا بهت چی بگم ولی یدونه مثل شما تو خانوادمون داریم که چند وقت پیش سر چیز بی ارزشی مثل تتو ابرو باعث شد دعوا و چاقو کشی بشه

عزیزم امیدوارم ناراحت نشی و این اخلاقیاتت رو ترک کنی چون فقط به خودت اسیب میزنه

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2706