2733
2739
عنوان

آزمون استخدامی آموزش و پرورش

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم چیزی بخورم،روز قبلشم نتوستم بخاطر استرس

چقد سخت میگیری عزیزم ی ازمون بودش من فشنگ وسط ازمون عمومی و تخصصی لقممو دراوردم خوردم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2731
شوهرم واسم لقمه گرفته بود من پیاده شدم اومدم داخل دیگه  اون پشت سرم اومد  بهم بده راهش ندا ...

من همه چی بردم دوتا لقمه شکلات اجیل لواشک همه چییی

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
اسی یه سوال میتونم بپرسم اگه ایرادی نداره؟

جون

جون

ممنون گلم. من دوستم میخاد دانشگاه آزاد همین آموزش ابتدایی رو بخونه استخدام دارن از طریق دانشگاه آزاد هر سال؟ امتحانه استخدامیش سخته یا راحته؟

خدایا شکرت به خاطر تموم داده ها و نداده‌هات  
ممنون گلم. من دوستم میخاد دانشگاه آزاد همین آموزش ابتدایی رو بخونه استخدام دارن از طریق دانشگاه آزاد ...

والا رو اینکه سال بعدم باشه یا ن استخدامی بحثه اطلاعی ندارم،از طریق همه دانشگاها دارن و اینکه بله سخته چون رقابت خیلییی زیاده

2738
عزیزم من میخوام کتابها رو تهیه کنم میخوام عکس بزارم میتونی کمکم کنی؟

اره خانوم بزار بتونم چرا ک ن

بچه ها شما این کتابای آزمونو خریدین دونه دونه؟؟

من شوهر بیچاره بیشترشو خرید بقیشم از کتابخونه

کتابخونه یه دونه فقط یافتم😭

والا من رفتم شهرستان اونم ی شهر محروم ی منطقه محروم چندتا داش مثلا گاج دین و زندگی و ادبیات با کتابا ای سی دی الو از اونجا برداشتم،ب شوهرت بگو بخره برات،بگو قبول شم کمک خرجت میشم دیگه

2706