2726
عنوان

آزمون استخدامی آموزش و پرورش

1276 بازدید | 121 پست

هلنم بچه ها خیلیاتون لطف کردین بهم پیام دادین از ازمونم پرسیدین از همتون تشکر میکنم،اما من ازمونو اصن خوب ندادم بچه ها برام دعا کنین

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
چه رشته ای؟

اموزگار ابتدایی

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دبیری ریاضی دادم خیلی سوالای تخصصیش بد بود سوالایی که راه حلش طولانی و زمانبر بود 

عمومیش خوب بود به تخصصی رسیدم سوالا رو خوندم انرژیم رفت کاش اول تخصصی رو حل میکردیم بعد عمومی 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2728
منم دبیری ریاضی دادم خیلی سوالای تخصصیش بد بود سوالایی که راه حلش طولانی و زمانب ...

من برعکس عمومی خیلیی برام سخت بود خب نمیشه اول دفترچه تخصصی میدن بعد عمومی

منم همینجور خیلی ناراحتم فقط منتظرم دوباره یه خبر استخدامی بیاد بشینم بخونم

میاد سال بعد من از فروردین شرو میکنم خوندن

مطمعنی؟ منابعت رو بگو؟از منابعت راضی بودی؟ تو سایت ای استخدام ایقد درصداشون بالاس ادم شاخ در میاره ...

رشتت چیه؟

اموزگار ابتدایی

ببین من تربیتی سیف

رشد لورابرگ

فنون شعبانی

فلسفه شریعتمداری-نلر-گوتک

سنجش سیف خوندم

من برعکس عمومی خیلیی برام سخت بود خب نمیشه اول دفترچه تخصصی میدن بعد عمومی

میدونم سه چهار بار تا حالا شرکت کردم   شب قبل امتحان جزوه هامو مرور میکردم تا چهار بیدار بودم یه ربع به هفتم بیدار شدم دیگه عمومی که تموم شد تخصصی رو دیدم حال حل کردن نداشتم هنگ کرده بودم خسته بودم ضعف کرده بودم دلم میخواست پا شم برم 

دوباره از چند روز دیگه  میخوام شروع کنم بخونم تست زیاد کار کنم یه جورایی جواب سوالا رو حفظ باشم برا آخرین بار تلاش کنم 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
میدونم سه چهار بار تا حالا شرکت کردم   شب قبل امتحان جزوه هامو مرور میکردم تا چهار بیدار بودم ی ...

من ماسک داغونم کرد اصن اکسیژن ب مغزم نمیرسید نفسام بالا نمیومد

کاملن؟سوالا از اینا اومده بود کامل؟

فنون ن چون اصن سخت درمیلارن بعضیش از فنون نبود اما بقیه بیشترش اره

2706