2733
2734
عنوان

ي حرفي كه زديد و دوس پسر يا شوهرتون خيلي خوشش اومده اينجا بنويسيد:)

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 19 پست
ایده خوبی بود😍😍😍 اونم زیاد میگه دورت بگردم😍😔

اون کلا خیلی حرف عاشقانه میزنه من خیلی کم پیش میاد بگم 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام وقتایی که بهش میگم پیشت خیلی احساس امنیت میکنم یا میگم می‌دونم همه روح و قلبت مال کنه و هیچ وقت به کسی فکر نمیکنی بهش میگم تو خیلی مردی، خیلی باغیرتی، حواست بهم هست و...احساس خوبی بهش دست میده کلا حرفایی که به مردا عزت نفس و اعتماد به نفس میده و موجب حفظ غرورشون میشه براشون لذت‌بخشه

اون کلا خیلی حرف عاشقانه میزنه من خیلی کم پیش میاد بگم 

شوهرتونه؟

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
2731
شوهرتونه؟

نه تو آشنایی هستیم واسه نامزدی

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍