2737
2734
همسرم میتونه کمکتون کنه ولی متاسفانه الان سر کاره سوالاتتونو بفرستید ظهراز همسرم میپرسم

مرسی عزیزم ممنونت میشم 

من سال ۹۴یه پرونده داشتم دزدی بود بعد چون مدرک نداشتم بسته شد 

بعد خیلی جریانات داشت سه بار پرونده ام گم شد رفتم درخواست میدادم و از اول کارامو انجام میدادم  بعد  از کسی شنیدم اونم خانم گفته با رشوه همه چی حله من شک کردم سر پرونده منم رشوه داده باشه 

الان من میتونم برم باز شکایت کنم پرونده ام به جریان بیوفته از اول پیگیر شن 

چون الانم رئیس قوه عوض شده تاثیری داره یا نه  نکه هی پرونده ام گم میشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم ممنونت میشم  من سال ۹۴یه پرونده داشتم دزدی بود بعد چون مدرک نداشتم بسته شد  ...

عزیزم همسر من هم حقوق خونده هم خودش سرگرد کلانتری هست حتما ظهر میپرسم وجوابتونو میدم

2731
مرسی عزیزم ممنونت میشم  من سال ۹۴یه پرونده داشتم دزدی بود بعد چون مدرک نداشتم بسته شد  ...

اون یکی شکایتهابه دلیله عدم وجود  أدله کافی قرار منع تعقیب خورده یعنی نتونستی اثبات کنی وگرنه پرونده گم نمیشه چون تو سیستم دادسرا ثبت میشه ونمیشه حذفش کرد... 

اگه دلیل کافی از جمله شاهد مدرک  فیلم ضبط شده و... داشته باشی وبتونی ارایه بدی مجددا میتونی شکایت کنی

اون یکی شکایتهابه دلیله عدم وجود  أدله کافی قرار منع تعقیب خورده یعنی نتونستی اثبات کنی وگرنه پ ...

سلام عزیزم مرسی لطف کردی 

درسته ولی برای بار اول پرونده به دادسرا نرسید روزی که قرار شد برم دادسرا گفتن نیومده هر روز میرفتم سربازی که مسئولش بود گفت اسمت تو لیست هست  پرونده ات نیست.حراستم رفتم شکایت کردم یه برگه دادن از اول برم شکایت کنم اونم گم شد بعد ماموری که مسئول پرونده ام بود منتقل شد ویه جلسه رفتم دادسرا  دیگه گفتن نیا کاری نمیشه کرد.

یه فیلم داشتم اونم از همسایه قرار بود بده بعدا  گفت پاک شده بچه ها دستکاری کردن 

گفتم شاید سیستم قضایی یه تکونی خورده بشه شکایت کرد یه کاربلد بازجویی میکرد حتما حرف میزد 

مرسی ممنون عزیزم زحمت کشیدید