2737
2739
عنوان

آزو اسپرمی هایی که نتیجه گرفتن لطفا بیاید با هم مشورت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 42 پست
جا تو نوبتيد ، برو ابن سينا ، ٦ ماه هست من امسال بار دومم هست انتقال ميدم

رفتم مرکز مام تو سیکل پانکچرم عزیزم.تا ببینم خدا چی میخواد

تمام غصه های دنیا را میشه با یه جمله تحمل کرد.خدایا میدونم که میبینی 

عزیزم من شوهرم آزو بود هم دکترسنتی رفتم هم واریکوسل داشت عمل کرد بعد هم رفتم ناباروری ابن سینا که اونجا به هردومون دارو دادن و الان آی یو ای کردم امروز روز پنجمه برام دعا کن بارداربشم

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من شوهرم آزو بود هم دکترسنتی رفتم هم واریکوسل داشت عمل کرد بعد هم رفتم ناباروری ابن سینا که او ...

تو عمل شوهرت اسپرم داشت یعنی خدارو شکر با اسپرم شوهرت ای وی اف میکنی ؟؟؟ دکتر سنتی و عمل واریکوسل تاثیری داشت

تو عمل شوهرت اسپرم داشت یعنی خدارو شکر با اسپرم شوهرت ای وی اف میکنی ؟؟؟ دکتر سنتی و عمل واریکوسل تا ...

اره عزیزم یه مدت دارو های گیاهی استفاده کرد مثلا تا یکماه براش نخوداب درست میکردم عمل هم ک انجام داد....بعد خداروشکر همه چیش خوب شد فقط تحرک اسپرم کم بود که گفتن ای یو ای جواب میده

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
2728
اره عزیزم یه مدت دارو های گیاهی استفاده کرد مثلا تا یکماه براش نخوداب درست میکردم عمل هم ک انجام داد ...

ان شالله ان شالله واقعا از ته دلم میگم که بچه های سالم خودتو در آغوش بگیری عزیزم؛ همه مادر های حسرت به دل به ارزوشون برسن ببخشید شوهرت آزو اسپرم غیر انسدادی بود یا انسدادی واسه این میگم که ببینم ما هم امیدی داریم یا نه بعد دکتر سنتی چه چیز های پیشنهاد داده بود شوهرتون قبل عمل چی میخورد ؟

ان شالله ان شالله واقعا از ته دلم میگم که بچه های سالم خودتو در آغوش بگیری عزیزم؛ همه مادر های حسرت ...

ممنونم عزیزم

انسدادی نبود

۱لیوان نخود خیس کن با ۵تا پیاز بعد چرخ کن

هرروز صبح ۵تا قاشق پر با ۵تا تخم مرغ محلی و ۵تا ق روغن زیتون مثل املت درست کن نصفشو صبح نصفشو بعداز ظهر باید بخوره...

دوم اینکه عسل سیاهدانه...با ژل رویال....خود سیاهدانه بهش میگن دوسین

تو گوگل سرچ کن دوسین طرز درست کردنش میاد.هرروز صبح و شب هم خودت هم شوهرت دوتاتون ۱ق باید بخورین

خودتم با روغن سیاهدانه زیر دل تو هرشب چرب کن

شوهرت واریکوسل داره؟؟؟

ممنونم عزیزم انسدادی نبود ۱لیوان نخود خیس کن با ۵تا پیاز بعد چرخ کن هرروز صبح ۵تا قاشق پر با ۵تا ...

خیلی ممنونم واسه اینکه جواب دادید باور کنید از وقتی که دیدم شما دارید نتیجه میگیرید خیلی امید وار شدم چون شوهرم من هم دقیقا مشکل شوهر شما رو داره بله واریکوسل هم داره و غیر انسدادی میخوایم بریم تهران واسه عمل میخوام مدتی این برنامه که شما گفتید رو مصرف کنه بعد بریم آنلاین با پزشکمون حرف زدیم گفتن آزمایش میگیرم ببینم واریکوسلش شدیده یا نه اگه شدید بو که باید بریم سراغ بیوپسی اگه شدید نبود واریکوسل رو عمل میکنه راستی اون ژل رویال چیه چطوری مصرف بشه ؟؟ بعد شما خودتون هیچ مشکلی که نداشتید؟؟؟  شوهر شما چند مدت این برنامه رو مصرف کرد ؟؟

خیلی ممنونم واسه اینکه جواب دادید باور کنید از وقتی که دیدم شما دارید نتیجه میگیرید خیلی امید وار شد ...

عزیزم واریکوسل و عمل نکن به راحتی با زالو درمانی درمان میشه من خودم زالو میگرفتم تو خونه مینداختم واسش عالیه کیفیت اسپرم و میبره بالا هر ۱۵روز باید ۳تا بندازی....ما یه ۵ماهی بود...درکنارش معجون و خرما و این چیزارو هم استفاده کنین.ژل رویال و از عسل فروشیای اصل بگیر هرصبح ناشتا به اندازه یه نخود زیر زبون بندازین

2738
اره عزیزم یه مدت دارو های گیاهی استفاده کرد مثلا تا یکماه براش نخوداب درست میکردم عمل هم ک انجام داد ...

اگه واریکوسل رو عمل نکرده پس چه عملی انجام داده 

عزیزم واریکوسل و عمل نکن به راحتی با زالو درمانی درمان میشه من خودم زالو میگرفتم تو خونه مینداختم وا ...

ممنون زالو درمانی رو باید چه جوری انجام داد؟ باید رفت پیش متخصص خودش یا خودمون میتونیم انجام بدیم و این که زالو رو باید کجاش گذاشت ؟؟

ممنون زالو درمانی رو باید چه جوری انجام داد؟ باید رفت پیش متخصص خودش یا خودمون میتونیم انجام بدیم و ...

یه بار برو جای مخصوص کار بگو واریکوسل...جاهاش و متوجه میشی دیگه معمولا قسمت های پایینی بیضه میندازن بعدش دیگه تو خونه بنداز خودت

ان شالله عزیزم واقعا این خبر ها رو میشنوم دلم میگیره ان شالله به خواسته دلت برسی ما هم قراره تابستون ...

سلام عزیزم شرمنده نتوستم تا الان بیام. ما رفتیم تهران اس اهدایی گرفتیم 23تا تخمک کشیدن 15تاش جنین شد همه با گرید آ یه بار تو اردیبهشت انتقال داشتم منفی شدم الانم شش روزه انتقال دادم دوتا بلاست انتقال دادم هردوتا هم هچینگ شدن برام دعا کن مثبت شم 

تمام غصه های دنیا را میشه با یه جمله تحمل کرد.خدایا میدونم که میبینی