2737
2739

دوست شوهرم داشت عزیزم گفت ۳ماه طب سوزنی رفته و کنارشم رفته طب اسلامی ی داروهایی بهش داده مثل کنجد ۲دوره خورده خوب شده بعدم ای وی اف کردن الان بسلامتی خانمش ۶ماهه بارداره ی دختر ی پسر😍😍😍

دوست شوهرم داشت عزیزم گفت ۳ماه طب سوزنی رفته و کنارشم رفته طب اسلامی ی داروهایی بهش داده مثل کنجد ۲د ...

ممنونم از پاسختون میدونید که مشکلشون انسدادی بود یا غیر انسدادی(بیضوی)چون انسدادی ها احتمالش زیاده اسپرم وجود داشته باشه اما غیر انسدادی احتمالش کمه هر کی رو میبینم که نتیجه گرفته باور کنید این قدر خوشحال میشم نمی دونید امید خیلی بزرگی پیدا میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی نیست این مشکل رو داشته باشه و امیدی به خوب شدن داشته باشه یا خوب شده باشه لطفا جواب بدید

منم شوهرم آزو اسپرمه .دنبال جنین اهدایی رفتیم ولی یه سال تو نوبتیم .خدا لعنتشون کنه انقدر اذیت میکنن که خدا میدونه یه بارم میخواستیم یه بچه به سرپرستی قبول کنیم همه کاراشو کردیم شوهرم منصرف شد.الانم که کلا دکتر نمیریم هی شوهرم بهونه میاره .خسته شدم دیگه بریدم دلم میخواد خودمو بکشم از این زندگی راحت شم .چرا خدا مارو نمیبینه هرروز ناامید تر از دیروز میشم .انشاالله خدا زودی دامنتو سبز کنه عزیزم .همیشه از ته قلبم برا همه دعا میکنم

تمام غصه های دنیا را میشه با یه جمله تحمل کرد.خدایا میدونم که میبینی 
2738
عزیز دلم شما غیر انسدادی بود یا غیر انسدادی 

متاسفانه غیر انسدادیه.هیچ راه دیگه ای غیر از اهدایی نداریم که یه ساله تو نوبتم وهیچ اتفاقی نیوفتاده خیلییی داغونم .به نظرت چیکار کنم.شوهرم میگه کرونا تموم شه میریم مرکز مام .ولی این کرونا تموم که نمیشه داره پیشرفته تر هم میشه

متاسفانه غیر انسدادیه.هیچ راه دیگه ای غیر از اهدایی نداریم که یه ساله تو نوبتم وهیچ اتفاقی نیوفتاده ...

ببخشید میشه پیج اینستاتون رو داشته باشم اونجا راحت تر میشه حرف زد 

ببخشید میشه پیج اینستاتون رو داشته باشم اونجا راحت تر میشه حرف زد 

با اینستای شوهرمم .بلدم نیستم .فقط عکس وفیلم هارو نگاه میکنم .نمیدونم چجوریه  

ممنونم از پاسختون میدونید که مشکلشون انسدادی بود یا غیر انسدادی(بیضوی)چون انسدادی ها احتمالش زیاده ا ...

عزیزم غیرانسدادی بوده چون گفت تو مرکزناباروری گفتن معجزه شده  اصلا اسپرم نداشت راستی گفت کاسنی هم هرروز ۱لیوان میخورده .....ان شاءالله باردار میشی ....منم خودم ۵ ساله اقدامم بااینکه مشکلمون حاد نیس ولی نمیشه ....باید خدا بخواد امیدوارباش بالاخره ی روزی ماهم مامان میشیم

عزیزم غیرانسدادی بوده چون گفت تو مرکزناباروری گفتن معجزه شده  اصلا اسپرم نداشت راستی گفت کاسنی ...

ان شالله خدا از دهنت بشنوه مشکل شما چیه اگه دو ست داشتید جواب بدید ؟

2706