2737
2739
عنوان

مشکل من با اتلیه عروسیم😞

500 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

به راهنماییتون خیلی نیاز دارم و واقعا نمیدونم چیکار کنم

من سال ٩٥عروسی کردم و همه هزینه اتلیه عروسی رو طبق قرارداد روز عروسی تسویه کردیم قرار بود سه ماه بعد عکس وفیلمارو تحویل بدن که یک سال وشیش ماه بعد به ماگفتن بیاین برای انتخاب عکس واهنگ فیلم ماهم چون توی قرار داد چیزی درمورد زمان تحویل کار ننوشته بودیم دستمون به جایی بند نبود.همون روز چون ما ده تا عکس اضافه کردیم گفت باید1200 دیگه پرداخت کنید که ماگفتیم زمان تحویل میدیم پولو.ولی یسری مشکلات پیش اومد ومن تاحالا نرفتم سراغشون الان میگه باید٢500بدی برای اون ده تا عکسی که اضافه کردم.خیلی زیاده.چیکار کنم?وااقعا انقدر گرون شده?

البوم ژورنالیه وابعاد عکس٣0در60

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره هزینه چاپ بالا رفته

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2731

میگن چون کاغد گرون شده باید انقد بیشتر بدید اگه شما دیر رفتید باید بدید اما اگه اونا دیر حاضر کردن خیر

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2738

اره مجبوری یا پولو بدی یا عکس اضافه نکنی 

گرون شده البوم

ولی خیلییی طول کشیده که

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
انقدر زیاد?

اره واقعا خیلی زیاد شده

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706