2733
2734
عنوان

چیه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 31 پست
@کاپ_کیک_عصبانی     @qlb_khaste     @سارا_کلوچه    

عشقکم اکانت چهارم یا پنجممه این تازه یه اکانت دیگه هم دارم تو در جریانش نیستی🙄💪

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مهرآبانم    

من یکی قبلا ساخته بودم رمزش یادم رفته 😓با اون چندبار بیشتر نیومدم 😶😁

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2731

@elahe1992    

@کاپ_کیک_عصبانی    

شما ها انگار از فضا یاکشور دیگه اومدین نمیدونین کوفته چیه،کوفته ی غذای اصیل ایرانی است که ترکیباتش نخود کوبیده ب مقدار کم،گوشت چرخکرده زیاااااد😍و مواد خوووشمزه دیگه،اما مننننن خیلییی خوب درستش میکنم خیلیم وقت میبزه لعنتی سه ساعته پاشم،اما عالی بود وتااانخورین نمیفهمین چی میگم عاااقا،مزش شبیه کوبیدس،

حوصله تزیینم نداشتم خودمونیم دیگه غریبه ک نیست😂

https://uupload.ir/files/mijf_۲۰۲۱۰۱۰۸_۱۲۳۷۴۶.jpg

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
@baharr_76     بهار فقط منودرک میکنه😂😂😂بیاببین

وای منم دوتا فرناز🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ولی با این میام😂😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
@elahe1992     @کاپ_کیک_عصبانی     شما ها انگار از فضا یاکشور دیگه اومدین ن ...

این کوفت رو یبار ننه بزرگ‌عوضیم‌درس کرد دیدم

اسمش‌روشه دیگه کوفته

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2740
این کوفت رو یبار ننه بزرگ‌عوضیم‌درس کرد دیدم اسمش‌روشه دیگه کوفته

ننه بزرگت بلد نی پر توشو نخود کرده خر نمیخورتش😂😂😂مال من فرق داشت همش گوشت چرخکرده تازه بود و خوش طعم😍اوووف نگم برات لعنتی یبار بیاکرمانشاه خو

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
ننه بزرگت بلد نی پر توشو نخود کرده خر نمیخورتش😂😂😂مال من فرق داشت همش گوشت چرخکرده تازه بود و خوش ...

مال تو همه چیزت فرق میکنه میدونم‌خودم😂😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

عه از این قاشق گل سرخا

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

فرناز به دادم بررررررسسسسسسسسس

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
جانم چیشدع

نفسسسس

برس نفس گف یه کاری دست خودش میده گوشیش خاموشه

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706