2410
2553
عنوان

چیه😐😐

335 بازدید | 31 پست
  • هر کاربر تنها حق داشتن یک اکانت را دارد و در صورت سو استفاده و ایجاد چند نام کاربری ، تمامی اکانت های تشخیص داده شده توسط مدیریت مسدود خواهد شد.
  • 👆
  • یکی از قوانین سایت اینه😂😂😂خدایی میدونستین کاربری اضافه داشتن خلاف قوانین سایته😂من که یه کاربری دارم این مسدود شه دیگه خدافظی😭😭😭شما چطور؟😂
طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
@کاپ_کیک_عصبانی     @qlb_khaste     @سارا_کلوچه    

من یکی دیگ داشتم ک خودم ترکوندمش

اما خب اگ هم نمیترکوندم و نی نی یار آی پی هارو بررسی میکرد متوجه نمیشد😂

چون روی دوتا گوشی مختلف کاربری ساختم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
دوتا گوشی داری😐

😂ن یکیشو با گوشی مامانم ساختم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
@کاپ_کیک_عصبانی     @qlb_khaste     @سارا_کلوچه    

من فقط اینو دارم یکی دیگه داشتم که خط وگوشیش رفتن تو دسشویی دیگه نشدباهمون بیام اینو زدم😂😂

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706