2737
2734
عنوان

عزیزان از توانایی های بچه های ۲ سال و نیمه هاتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 35 پست
پسر من دو سال و هفت ماه داره..خیلی حرف می زنه..به همه چیز کار داره..مثلا اگر به باباش بگم تخم مرغ بخ ...

پسرمن میگه چی داری بخوریم ؟ی چشمکم میزنه یعنی هرجی قایم کردی رو کن🤣

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستش نده براش محدود کن من اینکارو کردم باباش ک ماشااالله رفت براش گوشی خرید چیزی ک من متنفرم منم قای ...

والا من همین کارو میکنم..ولی باباش نه میگه گناه داره بزار بازی کنه..ماشالا از منم بهتر بلده با گوشی کار کنه...

2731
وای تروخدا منو راهنمایی کنید من هنوز نتونستم از پوشک بگیرم همه راهارو امتحان کردم

اول اینکه سعی کن تامیتونی پوشکش نکنی حواست باشه خرابکاری نکنه اول هر۲۰مین ی باربعدنیم ساعت بعد ی ساعت ی بار تاکمکم دیگه خودش میگه مثلن چن روز اول۲۰ب ۲۰ بعد نیم ساعت تا.... ببر دسشویی براش قصری بگیر بش بگو بزرگ شدی و اینا هروقتم جیش کرد بش هدیه بده بهش بگو هروقت حس ‌کردی جیش داری بم بگو تودیگه مردی 

شبا ولی موشکش کنه تا هروقت دیدی ی هفته پشت هم پوشکش خشکه بعد پوشک شب روهم قطع کن 

ب هیچ وجه زورش نکن بزار راحت باشه آب یا غذا بهش دادی بخصوص آب ده مین بعدش ببر بگو جیش کن اب بریز ب پاش ک جیش کنه 

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
2738
والا من همین کارو میکنم..ولی باباش نه میگه گناه داره بزار بازی کنه..ماشالا از منم بهتر بلده با گوشی ...

ب حرف باباها گوش نکن من باباش پسرمو خیلی وابسته کرده و گرنه اینطور نبود اینجوری بخوان بزرگ شن فقط سرشون توگوشی روز ب روزم وابسته ترمیشن  محدود کن براش مثلن ی ساعت خاص بهش بده بگو۲۰مین وقت داری بعد گوشی رومیخوام مثلن زنگ بزنم فلانی

البته بچه های بیچاره هم حق دارن تو این اوضاع ک هیچ جانمیرن اماسعی کن بجاش باهاش بازی کنی

ماشاااله بهش  قد و وزن پسرتون چنده ؟

دوسال ونیم وزن۱۶ونیم قد۱۰۷ فک کنم یا۱۰۵ بزار کارتشو میبینم

[QUOTE=170960330]ب حرف باباها گوش نکن من باباش پسرمو خیلی وابسته کرده و گرنه اینطور نبود اینجوری بخوان بزرگ شن فقط سر ...[/QUO 

اره اکثرا همین کارو میکنم ...ولی بعضی وقتا لج میکنه نمیده تا میگم گوشیو بده دیگه هی میگه مامان یه ذره یه ذره نگا کنم الان میدم..درکل بچه ای نیس زیاد با اسباب بازی بازی کنه تی وی هم کم نگاه میکنه..البته قبلا ک اصلا نگاه نمیکرد جدیدا یکم علاقه پیدا کرده..

[QUOTE=170960330]ب حرف باباها گوش نکن من باباش پسرمو خیلی وابسته کرده و گرنه اینطور نبود اینجوری بخو ...

اره منم پسرم اهل تیوی نیس فقط ماشا میشا اونم یفدش براش پرکردم حداقل اوناروببینه

از قبل بهش بگو مثل گوشی روگذاشتم روساعت زنگ خورد وقتت تمونه بیاربهم بده

بزور نگیر ازقبل براش وقت تعیین کن ک بیاره  بارغبت بهت بده اورد هم تشویقش کن

باهاش برقص دختر بچه هادوس دارن اعتماد بنفسشم بالامیبره خودت باش بازی کن تایاد بگیره

شاید کعجب کنی پسرمن عاشق خاله بازیه دوس داره یکی بره خونش باهم اینجوری بازی میکنیم

اره منم پسرم اهل تیوی نیس فقط ماشا میشا اونم یفدش براش پرکردم حداقل اوناروببینه از قبل بهش بگو مثل ...

اتفاقا دختر منم فقط ماشا میشا..میگه هروقت تی وی روشن شد فقط باید ماشامیشا بیاد..دیگه تو گوشیمم دانلود کردم هروقتی نشون نمیده اینجا نگاه میکنه..

هزار ماشالله به پسرتون..چقدر رشید...میشه بپرسم قد شماو باباش چنده 

ممنون عزیزم من کوتولم بابا وپدربزرگش قد بلندن

من۱۶۰ اونا۱۸۸و۱۹۰

2706