2737
2739
عنوان

هماتوم در بارداری

211 بازدید | 30 پست

چهارشنبه رفتم غربالگری اول فهمیدم هماتوم ۱۶mmدارم خیلی استرس گرفتم از اونموقع تا حالا استراحت میکنم،لک و خونریزیم ندارم،دکترمم تا دوشنبه نیست  توروخدابگید چیکارکنم،سر خود شیاف پروژسترون استفاده کنم مشکلی نداره؟

سرخود هیچی استفاده نکن خیلیا هماتوم تو بارداری پیدا میکنن نگران نباش

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چیزی نمیشه؟از صب تا حالا انقد گریه کردم تا دوشنبه برم دکتر از استرس میمیرم

ن بابا دوستای من خون ریزیم داشتن چیزی نشد آرامش از همه چیز مهم تره تا ۲ شنبه ک چیزی نمونده

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728

من هماتون نداشتم چون پلی کیستیک بودم دکتر همون اول شیاف داد بهم

بعدش که رفتم یه هماتون ریز داشتم گفت همون شیاف و استفاده کنی خوب میشی و خوب شدم

فکر کنم درمان هماتوم کلا همون شیافه

حالا اگه نمیتونی با دکتر مشورت کنی و میترسی کاچی درست کن بخور

قدیما به خانومای بار دار کاچی میدادن دیگه چون شیاف میاف مد نبود

کار شیاف و کاچی میکرد

ن بابا دوستای من خون ریزیم داشتن چیزی نشد آرامش از همه چیز مهم تره تا ۲ شنبه ک چیزی نمونده

خدا کنه چیزی نشه،یعنی از اول داشتم؟من موندم چجوری دکترم نفهمیده

خدا کنه چیزی نشه،یعنی از اول داشتم؟من موندم چجوری دکترم نفهمیده

چون کوچیک بوده ندیده اره از زمان تشکیل جفت هماتوم درست میشه مهم نیست نگران نباش

من هماتون نداشتم چون پلی کیستیک بودم دکتر همون اول شیاف داد بهم بعدش که رفتم یه هماتون ریز داشتم گف ...

تو از اینستا هرچی از دکترمم میپرسم جواب نمیده تا دوشنبه نمیدونم چجوری دوم بیارم😭ممنون عزیزم مگه شب شوهرم بیاد بگم ب اون برام درست کنم خودم اصلا از سرجام بلند نمیشم ب جز دسشویی رفتن

2740
ب خدا پاهام انگار فلج شده از بس یا جا ب پهلو دراز کشیدم،تا دوشته ببینم دکترم چی میگه

عزیزم گفتن استراحت کن نگفتن که همش بخواب

فعالیت سنگین نداشته باش نه این که کلا فعالیت نداشته باشی

ضرر داره برات

من میترسم خون ببینم خدا کنه واسه من جذب شه😢

منم اولش ترسیده بودم رفتم دکتر گفت دیگه هماتون نداری و بچه همه چیزش خوبه خیالم راحت شد

میگم که امادگیشو داشته باشی نترسی من نمیدونستم امکان داره دفع هم بشه خیال میکردم فقط جذب میشه ترسیده بودم

2706