2752
2734
عنوان

هماتوم در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 30 پست
عزیزم گفتن استراحت کن نگفتن که همش بخواب فعالیت سنگین نداشته باش نه این که کلا فعالیت نداشته باشی ...

اره خودمم بدم میاد اینجوری باشم دیگه میگم برا اشپزی اینا رو صندلی بشینم 

منم اولش ترسیده بودم رفتم دکتر گفت دیگه هماتون نداری و بچه همه چیزش خوبه خیالم راحت شد میگم که اماد ...

عزیزم تو هماتومت چقد بود؟بعد چند وقت دفع شد؟خب خداروشکر،اره میدونم بعضیا دفع میکنن،یعنی کسی که هماتوم داره از بین بره بازم امکانش هست هماتوم بگیره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو هماتومت چقد بود؟بعد چند وقت دفع شد؟خب خداروشکر،اره میدونم بعضیا دفع میکنن،یعنی کسی که هماتو ...

دقیق نمیدونم

اخه دکترم تو مطب خودش سونو کرد دیگه اندازه نزد

ولی دفع که کردم به نظرم بزرگ بود 

البته خون ریزی لک بینی واینا نداشتم

فکر نکنم دوباره بگیره کسی مگه این که یه چیز سنگین بلند کنه که خیلی فشار بیاد بهش

2731
دقیق نمیدونم اخه دکترم تو مطب خودش سونو کرد دیگه اندازه نزد ولی دفع که کردم به نظرم بزرگ بود  ...

اره دیگه اون هماتوم اوایل بارداری موقع لانه گزینی بوجود میاد

عزیزم‌شیاف بگیر از داروخونه و استفاده کن به صورت رکتال و استراحت کن کارهاتو ب بقیه بسپر‌ شبی ۱دونه ش ...

اخه سرخود استفاده کنم خطرناک نیس؟خب خداروشکر امیدوارم برا منم دیگه جذب شه

شیاف پروژسترون چند استفاده کنم؟

۴۰۰ استفاده کن من ک خونریزی افتادم خودم گرفتم از داروخونه بعد وقتی رفتم دکتر گفت اره ماهم فقط شیاف میدیم . اگه خونریزیت زیاد بود روزی دوتا اگه نبود شبها ۱