2733
2734
عنوان

همسرم یواشکی سیگار میکشه

316 بازدید | 12 پست

سلام.۱ساله ازدواج کردم.۳ ماهه که متوجه شدم همسرم سیگار میکشه.حتی جدیدا متادون و ترامادول و حتی شیره هم تو وسایلاش دیدم.وقتی متوجه شدم و باهاش صحبت کردم اولش طفره رفت و بعدش گفت چیز مهمی نیست و نهایتا هم قبل از اینکه دعوامون بشه بحث رو بی نتیجه تموم کردیم. فرداش از سر کار بهم زنگ زد که تمومش میکنم.ناراحت نباش.اما زمان میخوام.الان بعد ۳ ماه بهتر که نشده هیچ یواشکی هرچی تو دستش بیاد میکشه.معده درد گرفته شدید. مشکل تاخیر در انزال داره.سردرد و ...‌که همه اش فکر میکنم بخاطر مصرف مواده.از دیشب تا الان بخاطر معده درد از جاش بلند نشده.تو رو خدا بهم بگید باهاش چیکار کنم؟

😢😢😢😢😢 تهدیدش کن که ولش میکنی و میری اگه ادامه بده

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری از دستت برنمیاد جز اینکه بزور ببریش کمپ بستریش کنی تا ترک کنه

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2731

عزیزم حتما با دکتر یا یه مرکز صحبت کن به ابن آسونیا نیست ترک کردن ،اما شدنیه ،خواهشن تو این مدت بچه دار نشو خدایی نکرده اون طفلی رو هم اسیر میکنی 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2740
شجاعت میخواد.هنوز جرئتشو ندارم.خودمو گول میزنم که ترک میکنه

بابا ترک تو خونه مال فیلماس بخدا ترک سخته عوارض روحی داره حتی با شیوه درست اگه دوسش داری کمکش کن اما راضیش کن بره کمپ مواد های الان دور از جون ادمو میکشه همه اشغاله

اسی نمیخام  بترسونمت  ولی متادون  اصلا  به بعضیها  نمیسازه دورازجون  باعث  مرگ میشه  چندوقت  پیش  یکی  ازاقواممون  متادون  مصرف  میکرد  حالش  بدشد بردنش  بیمارستان  دکتر  گفته  بود  بش نساخته  ریخته  رو مغزش  متاسفاته  فوت  شد  همینو  بش بگو  شاید  بترسه  ترک کنه  

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
اگه در حال مرگ هم باشه نمیاد بریم دکتر.چجوری میشه ببرمش کمپ

تهدیدش کن بگو طلاق میگیرم پاشو برو خونه پدرت چمیدونم یکاری کن ولی تو همچین زندگی نمون تا وقتی که درست نشده

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘