2737
2739

سلام به همگی وقتتون به خیر اول یه جی بگم من بعد حساسیت به امپوله پنیسیلین که زدم فوبیا بیماری گرفتم پس از همین الان خواهش میکنم انرژی منفی و از حالات وحشتاک بعد مصرف قرص نگین بهم خواهش میکنم🙏

فقط یه راهنمایی میخوام از کسانی که به پنی سیلین حساسیت دارن شما بعد اون به چرک خشک کن احتیاج داشتین چکاز کردین چی میخورین مشکلی ندارین؟ 

توروخدا اگه اطلاع دارین بهگ بگین دریغ نکنین به کمکتون احتیاج دارم

دندون درددارم مجبورم برم و بخورم موندم بین زمین و اسمون

اخه سفیکسم۴۰۰خوردم بعد یه هفته   کهیر زدم

آزیترو هم معده ام دردگرفت

نمیدونم چه کار کنم

آزیترو رو دفعات اول خوردم چیزیم نشد سریع بعد که یه باردیگه سرما خوردم خوردمش معده درد گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر رفتین برای این موضوع؟

دوست عزیزم دکتر رفتم گفتن که چاره نداری بالاخره باید بخوری ببینی حساسیت داری یا نه

و اینکه اموکسی سیلین که اصلااااا نمیتونم بخورم چون از خانواده پنیسیلینه

2740

عزیزم منم کلا دوبار پنی استفاده کردم یبارتوآنفولانزا پنی زدم یبار پارسال توزایمان آمپی بعد خودمو بچه رفتیم به فنا چون تو بیمارستان اهمیت ندادن به وظایفشون ولی شما باید بری دکتربیماری ها عفونی تا بهت بگه چه دارویی رو بخوری چون ممکنه باعث مرگ بشه وخطرناکه خیلی

دوست عزیزم دکتر رفتم گفتن که چاره نداری بالاخره باید بخوری ببینی حساسیت داری یا نه و اینکه اموکسی س ...

کپسول اموکسی سیلین ربطی به حساسیت پنی سیلین نداره

منم پنی سیلین حساسیت دارم ولی اموکسی سیلین زیاد استفاده کردم تا الان

2706