2737
2734
عنوان

تورو به خدا هر کی به پنیسیلین حساسیت داره بیاد راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6829 بازدید | 42 پست
یعنی اونجایی که امپول زدین تست نکردن رو دستتون؟ الان علائم حساسیت به وجود اومده براتون؟ اگر اومده ...

نهههه الان هیچی نخوردم ولی باید بخورم برم دندون پزشکی دندونم افتضاحه نمیتونم غذا بخورم موندم چکار کنم گفتم اینجا از اونایی که این مشکل و داشتن بپرسم ببینم چی کار کردن چی مسخورن که بهشون حساسیت نمیده یا کمتر حساسیت زاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهههه الان هیچی نخوردم ولی باید بخورم برم دندون پزشکی دندونم افتضاحه نمیتونم غذا بخورم موندم چکار کن ...

اهاااا گرفتم

شما که حساسیت زیاد میدی سر خود چیزی نخورین

اگر دارین خیلی اذیت میشین برید درمانگاه دندون پزشکی شبانه روزی

یا وایسین صبح برید

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
2742
اهاااا گرفتم شما که حساسیت زیاد میدی سر خود چیزی نخورین اگر دارین خیلی اذیت میشین برید درمانگاه دن ...

من ۸ ماهه دندون درد دارم امروز فردا میکنم نمیرم ولی دیگه افتضان شده باید شنبه به امید خدا برم

2738
من ۸ ماهه دندون درد دارم امروز فردا میکنم نمیرم ولی دیگه افتضان شده باید شنبه به امید خدا برم

حتما برید دیگه باید یه جوری کرونا رو تو سبک زندگیمون قبولش کنیم و سعی کنیم تا جایی که میشه رعایت کنیم ولی کنار بیایم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
من تا الان فکر میکردم پنی سیلین فقط تزریقیه اگه خوردنیه نخورید به نظر من  اگه تزریقیه برید در ...

اره دیگه همون تزریقیشو زدم اونجوری شد

روز اول تست دادم مشکلی نبود

روز دوم حالم بد شد

اره دیگه همون تزریقیشو زدم اونجوری شد روز اول تست دادم مشکلی نبود روز دوم حالم بد شد

کاش تا صبح بتونید تحمل کنید بعد برید درمانگاه

بازن فک کنم

شبانه روزیا مثلا

اول یه چرک خشک کن با توجه ب حساسیتای شما بدن

بعدش مصرف کنید و برید برای حالا نمیدونم پر کردن و اینا

پیر شدم پیر تو ای جوونی!