2752
2739
عنوان

من هنوز نزاییدم خخخ .کسایی که سز شدن بیان کمککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 3803 بازدید | 150 پست
من مشکلم زود به دنیا اومدن پسرم بود هفته ۳۱ تا دکترم اومد همه دردو کشیدم و یه اتفاقاتی که خیلییییی بد بود و بعد سزارین
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترت کیه بهاری جون منم مشهدم من با تکلو بودم بیمارستان مهر
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
2731
جفتم پایین بود دو کیلو و صد بود ۱۳ روز رفت تو دستگاه
سلام عزیزم .مثل خودمی تا هفته 41 صبر کردم نشد رفتم سز. سوپ بدون جو وکم رب میخوری تاشیرت نفاخ و بد طعم نباشه .اصلا ترس نداره .منم استرس داشتم ولی به خودم مسلط شدم . انشااله صیحیح وسالم برگردید خونتون
2740
ولی اصلا نگران نباش سزارین خیلی راحته ایشالا نی نیت به سلامت به دنیا میاد
خوب اگه میگه لگنت خوب نیست و کاملا ایده ال نیست چرا اصرار میکنی روی طبیعی؟؟؟ بی حسی عالیه....یه چی بهت بگم تمام ترس و استرس سزارین مال مقدمات قبلشه...وقتی رفتی تو اتاق عمل هیچی نمی فهمی....واسه ربع ساعت الکی بیهوش نشو.....من که تو 5 دقیقه اول صدای گریه پسرمو شنیددمخیلی دوست دارم دوباره اون لحظه رو حس کنم...