2733
2739
عنوان

من هنوز نزاییدم خخخ .کسایی که سز شدن بیان کمککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 3803 بازدید | 150 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه عزیزم ترس نداره که از ذوقته یه حس عجیبه فکر میکنی میترسی از این احساست لذت ببر!!! سزارین خیلی هم راحته بی حسی هم خوبیش اینه که نینی رو زود میبینی برو حاشو ببر
بعضی ها اینقدر قشنگ دروغ میگن،آدم حیفش میاد باور نکنه!
2731
خب اگه استرس داری بیهوشی بهتره واست من که بیهوش بودم بعد از ریکاوری به هوش اومدم
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
ترس واسه چی؟! بردنم اتاق عمل بیهوشم کردن و تمام هیچی نفهمیدم
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
2740
هیچی نمیشه عزیزم فقط به مهرسام جیگر فکر کن اولش که میبینیش شاید احساس خاصی نداشته باشی همه همینجوری هستن یکم واست عجیبه! ولی از تک تک لحظه هات لذت ببر خرما و ابمیوه ببر بعد که پرستار اجازه داد کم کم بخور
من و دوستام و فامیلامون اکثرا بی حس بودیم هیچی نشده که نشده خخخخ اون همه دکتر و پرستار اونجا هستن که نمیذارن چیزیت بشه کدوم بیمارستانی؟
منم فاطیما جون مثل شما شدم تمام درد طبیعی رو کشیدم و بعدش سزارین شدم
2706