2737
2734
عنوان

خانومای باردار بیاین توروخدا

337 بازدید | 44 پست

سلام ۲۸هفتمه پتو ینفره انداخته بودم لباسشویی یهو خاموش شد اومدم دربیارم دیدم اب لباسشویی خالی نشده پتورو دراوردم انداختم بیرون سنگین بود از یطرفم استرس لباسشویی که نکنه سوخت برم داشت تا مرز سکته رفتم الان میترسم برا بچم اتفاقی بیوفته یذره دل درد گرفتم ولی شدید نیس😭😭

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍

نباید بلند میکردی انشاالله چیزی نشده به حق علی

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

هیچی نیست نترس مگه نمیدونی استرس برات ض

رر داره خواهر من. ی چیز شیرین بخور به هیچیم فکر نکن

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

من صبح روزی که خونریزی کردم رفتم میوه خریدم اندازه ۳۰ قدم راه امدم و اوردم خونه، نه درد داشتم نه چیزی، شب رو مبل نشسته بودم چنان خونریزی کردم فکر کردم بچم سقط شده، خون میومدا، سکته کردیم تا رفتیم بیمارستان، الانم استراحت مطلقم و هر هفته باید امپول بزنم 

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
😭😭

گریه نکن،با استرس چیزی رو نمیتونی درست کنی هیچ بدترم میشه، یه اهنگ اروم بزار و ارامشتو حفظ کن و استراحت کن، ایشالله هیچی نیست، با استراحت جلوی هر اتفاقی رو بگیر، بخواب، استراحت کن، اصلا پا نشو، ساده نگیر، به خدا منم بیخیال بودم همه گفتن استراحت کن محل ندادم گفتم خوبم

گور پدر کار ، ول کن مهم بچته

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

توروخدا جواب منم بدین. من الان تو شونزده هفتم. از این توالت فرنگی های که مثل چهارپایه پلاستیکه میمونه امرپز تو دستشویی بلند کردم گذاشتم کنار زیرشو شستم گلاب به روتون. چیزی نشده؟ منم نگرانم 😭😭

تو نت بزنید توالت فرنگی مدل صحرا میفهمید کدوماست بچه عا توروخدا جواب بدید

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2706