2733
2739
عنوان

خانومای باردار بیاین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 44 پست
بزن dr.rezvanyari دکتر رضوان یاری تهرانی؟ این مطبش شهریاره، دکتره خیلی خیلی خوبیه، خدا خیرش بده، ...

خیلی ممنون

اگه رنگ بزنم جواب میده؟؟؟

نه تهران نیستم . خراسانم 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
خیلی ممنون اگه رنگ بزنم جواب میده؟؟؟ نه تهران نیستم . خراسانم 

آره یه موبایل داره یه مطبه تو پیجش هست، بگو شرایطتو راهنماییت میکنه، اگه جواب نداد دستش بند بود تو دایرکت بهش پیام بدی حتما جواب میده، من که هر وقت زنگ زدم طفلک جواب داد حتی ۱۱ شب، ادم مهربونیه

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره یه موبایل داره یه مطبه تو پیجش هست، بگو شرایطتو راهنماییت میکنه، اگه جواب نداد دستش بند بود تو د ...

خیلی خیلی ممنون 

حتما عصر زنگ میزنم .

خدا خیرت بده 

دعا کن برام اتفاقی نیوفته بچه م بمونه

خیلی ممنون اگه رنگ بزنم جواب میده؟؟؟ نه تهران نیستم . خراسانم 

بگو یکی از بیماراتون معرفیم کرده و گفته خیلی واردین و لک و اینا دارم نگرانم دکترای اینجا نمیگن چیه نمیتونن تشخیص بدن

2728
بگو یکی از بیماراتون معرفیم کرده و گفته خیلی واردین و لک و اینا دارم نگرانم دکترای اینجا نمیگن چیه ن ...

اره حتما میگم

بازم دستت درد نکنه

ایشالا خدا بچه تو برات نگه داره عزیزم 

خیلی خیلی ممنون  حتما عصر زنگ میزنم . خدا خیرت بده  دعا کن برام اتفاقی نیوفته بچه م بمو ...

خواهش میکنم عزیزم، توکل بخدا، ایشالله سالم میاد بغلت، با دکتره صحبت کن بگو اگه نیاز به سونو یا ازمایش هست بگه بری انجام بدی عکسشو براش بفرستی ببینه، فوقش پول ویزیتو براش کارت بکارت میکنی، دکتر خوبیه، به منم تو بیماریگستان گفتن بچه احتمال زیاد باید دنیا بیاد بره دستگاه، خدا خیرش بده این دکتره برام امپول و شیاف نوشت بهم چندتا توصیه کرد، امپول ریه هم زدن، گفت نگران نباش، اگه ۳۲،۳۳ هم دنیا بیاد رسیده میشه، و گفته چه چیزایی بخورم بچه زود وزن بگیره، الانم هفته دیگه برام نوشته سونو رنگی که شرایط بچه رو کامل ببینه و با وزن دقیقشو

خواهش میکنم عزیزم، توکل بخدا، ایشالله سالم میاد بغلت، با دکتره صحبت کن بگو اگه نیاز به سونو یا ازمای ...

آها. باشع همه رو بهش میگم.  .

راستی سونو رنگی خطرناک نیست؟

اره حتما میگم بازم دستت درد نکنه ایشالا خدا بچه تو برات نگه داره عزیزم 

ممنونم گلم، اگه کمکت کرد یه دعا واسه جوجه منم بکن مرسی

توکل کن بخدا، ایشالله چیزی نمیشه

راستی حتما از توالت فرنگی استفاده کن، پله اصلا، تو ماشین نشین، راه نرو، بپر بپر، کاره سنگین، عصبانیت، ممنوع ، غذاهی ممنوعم که میدونی خودت، برسی تا هفته ۳۲،۳۳ دیگه خیالت راحت میشه نگران نباش

2740
آها. باشع همه رو بهش میگم.  . راستی سونو رنگی خطرناک نیست؟

سونو خطرناکه کلا زیادش، برای ماها که شرایطمون خاصه باید انجام بدیم چون اون سونو تمام جزییاتو نشون میده تا دکتر بفهمه تو چه وضعیتی هستیم، منو داره میفرسته هم وضعیت جفتو دقیق ببینه تو ۳۲ هفته و هم وزن دقیقو و اینکه کامل شده بچم یا نه، اگه یکی از اینا ناقص بود با دارو و تغذیه زود رفع بشه

ممنونم گلم، اگه کمکت کرد یه دعا واسه جوجه منم بکن مرسی توکل کن بخدا، ایشالله چیزی نمیشه راستی حتما ...

ایشالا نی نیت سالم و سلامت بیاد بغلت

هیچ کار نمیکنم تو خونه همش استراحتم.  ولی توالت فرنگی نمیتونم استفاده کنم. 

ایشالا نی نیت سالم و سلامت بیاد بغلت هیچ کار نمیکنم تو خونه همش استراحتم.  ولی توالت فرنگی نمی ...

توالت فرنگی حتما استفاده کن، ایرانی فشار میاره، منم بدم میاد ولی چاره ای ندارم، از هرچیزی که بهت فشار میاره باید دوری کنی

ایشالا چیزی نمیشه  حتما چند روز کامل استراحت کن حتی کار خونه نکن

اهان راستی شنبه تا ۴شنبه صبح از ساعت ۱۱ تا ۱، عصر از ۵ تا ۷ تو مطبه، بقیش یا بیمارستانه یا خونه، غیر ساعت مطب زنگ بزن به گوشیش، یا هر وقت پیام بدی تو دایرکت انلاین بشه جوابتو میده

توالت فرنگی حتما استفاده کن، ایرانی فشار میاره، منم بدم میاد ولی چاره ای ندارم، از هرچیزی که بهت فشا ...

راستی شما مگه با شیاف و آمپول لکه بینیت کنترل نشده؟ پس چرا بازم احتمال زایمان زودرس بهت داده؟

راستی شما مگه با شیاف و آمپول لکه بینیت کنترل نشده؟ پس چرا بازم احتمال زایمان زودرس بهت داده؟

خونریزی داشتم شدید، بند اومد همون هفته اول با قرص و شیاف، وای جفتم خیلی پایینه، خطرناکه، اصلا نباید کار کنم یا راه برم و ...

فعلا با شیاف و امپول داره کنترل میکنه که زود دنیا نیاد برسه به هفته ۳۷،۳۸

2706