2752
2734
عنوان

کرونای لعنتی همسرم رو ازم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 7672 بازدید | 79 پست

استارتر عزیزم روحشون شاد، خدا بیامرزتشون😞

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تسلیت میگم .عزیزدلم داغ همسر سخته.من تو ۲۲ سالگی و باردار بودم ک‌همسرم تصادف کرد.الان نزدیک ۲۸ سالمه ...

آخی ، روحشون شاد باشه عزیزم ، خدا نگهدار بچه تون باشه . ممنون عزیزم  

آخی ، روحشون شاد باشه عزیزم ، خدا نگهدار بچه تون باشه . ممنون عزیزم  

فداتشم.باید سعی کنی قوی باشی.هرچندکمتر کسی درک میکنه چی میکشی.💔

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

خیلی ناراحت شدم عزیزم. تاپیکاتو خوندم گریه ام گرفت.

ایشالا خدا صبر بده بهت. بتونی دوباره خوش بخت بشی..

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘
فداتشم.خدابزرگه.چاره ای جز صبر نیست

من فدات بشم الهی😞 چی کشیدی، ان شاالله همیشه شادی بباره واستون🙏

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
من فدات بشم الهی😞 چی کشیدی، ان شاالله همیشه شادی بباره واستون🙏

خدانکنه گلم.زنده باشی.مرسی عزیزم شماهم همیشه سلامت باشین 😘💓

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
تسلیت میگم .عزیزدلم داغ همسر سخته.من تو ۲۲ سالگی و باردار بودم ک‌همسرم تصادف کرد.الان نزدیک ۲۸ سالمه ...

خدا رحمتشون کنه حتما پسرت و شوهرت بهت افتخار می کنن که مادر قوی هستی

دردم از یارست و درمان نیز هم
2706