2733
2739
عنوان

کرونای لعنتی همسرم رو ازم گرفت

7644 بازدید | 79 پست

سه هفته شد که رفته ، دلم براش خیلی تنگه ، اصلا نمیدونم چیکار کنم ، یعنی الان منو میبینه ؟ انقد دلم میخواد بدونم اون دنیا چه جوریه . خیلی حیف شد ، کلی نقشه برا اینده داشتیم ، چرا چرااا این کرونا اومد و اینجوری همه مردم دنیا رو به غم نشوند . خسته شدم از نبودن همسرم ، هنوز منتظرم برگرده ، باور نمیکنم 

خدارحمتشون کنه

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

💔💔💔💔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای خدا خیلی ناراحت شدم..خدا رحمتشون کنه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2742
2738

خدا رحمتش کنه😔😔😔😔خدا به دلت صبر بده

نصیب هیچکس نشه به حق فاطمه زهرا😞😞😞وای ناراحت شدم ، نمیتونم ی لحظه هم خودمو جات بزارم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2706